identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SEASCAPE & RESORT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 41585603J13/3080/2019Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
1,22mil lei
▲ 222,7% vs. 2020
Profit net · 2021
−315mii lei
▼ 81,2% vs. 2020
Salariați
3
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2021, SEASCAPE & RESORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.221.717 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 222,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 315.485 lei. Datoriile totale au crescut cu 116,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (1.169.543 lei) depășesc activele totale (680.165 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-489.378 lei) în bilanțul depus pe 2021.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-315.485 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41585603
Nr. Reg. Comerțului
J13/3080/2019 · EUID ROONRC.J13/3080/2019
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-02 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
1.221.717 lei
▲ 222,7%
Profit net
-315.485 lei
▼ 81,2%
Datorii
1.169.543 lei
▲ 116,2%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 49.610 lei2020: 378.619 lei2021: 1.221.717 lei1,22 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 33.578 lei2020: -174.133 lei2021: -315.485 lei−315 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 12020: 32021: 3320192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-25,8%
Creștere CA an/an
+222,7%
CA / salariat
407.239 lei
Datorii / active
172%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021293.470 $-75.783 $280.938 $163.383 $-117.554 $3
202089.270 $-41.057 $127.567 $86.568 $-41.000 $3
201911.703 $7.921 $370 $8.338 $7.968 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
G&R OILL SRL26308641radiată

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Constanța

AH
ANCESTRAL HOMETOWN S.R.L.
CUI 46995108 · Sat Limanu Com. Limanu
LS
LOUKAS SOLUTION CONSTRUCTIONS S.R.L.
CUI 45825784 · Sat Limanu Com. Limanu
DT
DRAGOŞ TRANS SRL
CUI 23624917 · Sat Limanu Com. Limanu
NC
NAOMI CONSTRUCT SRL
CUI 21182509 · Sat Limanu Com. Limanu
CT
CALANCEA TOP CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51089291 · Mun. Constanţa
LI
LUPU IDEAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51089267 · Sat Pietreni Com. Deleni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-01RadiereÎn funcțiuneRadiată
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SEASCAPE & RESORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →