identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MOUNTAIN VIEW ENGINEERING S.R.L.

CAEN 6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 41593983J2021001640268Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
11,85mil lei
▲ 12,5% vs. 2024
Profit net · 2025
1,07mil lei
▲ 90,1% vs. 2024
Salariați
46
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, MOUNTAIN VIEW ENGINEERING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 11.852.552 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.067.434 lei. Datoriile totale au crescut cu 9,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 46.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41593983
Nr. Reg. Comerțului
J2021001640268 · EUID ROONRC.J2021001640268
Cod CAEN
6210 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-09-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
11.852.552 lei
▲ 12,5%
Profit net
1.067.434 lei
▲ 90,1%
Datorii
1.223.054 lei
▲ 9,8%
Salariați
46
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 10.528.817 lei2024: 10.536.064 lei2025: 11.852.552 lei11,85 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 197.675 lei2024: 561.393 lei2025: 1.067.434 lei1,07 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 492024: 462025: 464620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,0%
Creștere CA an/an
+12,5%
CA / salariat
257.664 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
34,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+70,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.654.844 $239.094 $273.951 $973.643 $699.971 $46
20242.291.694 $122.108 $242.185 $689.355 $447.544 $46
20232.300.978 $43.200 $226.197 $551.386 $326.979 $49
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Mureș

XS
XPLATFORM S.R.L.
CUI 55532110 · Mun. Târgu Mureş
AS
ASIDEV S.R.L.
CUI 55520280 · Mun. Târgu Mureş
DD
DELPA DIGITAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 55193502 · Mun. Târgu Mureş
BS
BOOBOO S.R.L.
CUI 55168509 · Mun. Târgu Mureş
NS
NAGO S.R.L.
CUI 55158505 · Mun. Târgu Mureş
SS
SOULSOLUTIONS S.R.L.
CUI 54876124 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOUNTAIN VIEW ENGINEERING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →