identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MK ARCHITECTURE S.R.L.

CAEN 7111 — Activități de arhitectură
CUI 41770287J02/1738/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
49mii lei
▲ 12,5% vs. 2024
Profit net · 2025
359lei
▼ 94,1% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MK ARCHITECTURE S.R.L. (CUI 41770287, nr. J02/1738/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Vladimirescu, județul Arad, înființată în 2019. Activitatea principală: activități de arhitectură (CAEN 7111). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 49 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, MK ARCHITECTURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 48.627 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 12,5%. Rezultatul net a fost un profit de 359 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,6% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (13.002 lei) depășesc activele totale (6.707 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-6.295 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41770287
Nr. Reg. Comerțului
J02/1738/2019 · EUID ROONRC.J02/1738/2019
Cod CAEN
7111 — Activități de arhitectură
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. STRUCTURAL DESIGN & TRAINING SRL · 95 m · CAEN 7112
  2. BORA PLAST & SALES SRL · 108 m · CAEN 4649
  3. ZCF N & S BIJOU SRL · 121 m · CAEN 4777 · +1 firme la aceeași adresă
  4. PIATRĂ ARAD S.R.L. · 122 m · CAEN 4120
  5. DIFFERENT REAL ESTATE S.R.L. · 127 m · CAEN 6810
  6. ARIOLA INVEST SRL · 128 m · CAEN 6832 · +4 firme la aceeași adresă
  7. MAICOR CLEAN SRL · 137 m · CAEN 9610 · +1 firme la aceeași adresă
  8. EURODOM F&V S.R.L. · 138 m · CAEN 4100

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202549 mii lei▲ 12,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
12 mii24 mii36 mii49 mii2023 · cifră de afaceri: 41.587 lei2023 · profit net: -36.275 lei20232024 · cifră de afaceri: 43.238 lei2024 · profit net: 6.069 lei20242025 · cifră de afaceri: 48.627 lei49 mii2025 · profit net: 359 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
13 mii lei▼ 21,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniuultimul sfert
CAEN 7111 · 6.050 firme · mai sus decât 19% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Arad · mai sus decât 19% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,7% marjă · mai sus decât 26% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,7%
Creștere CA an/an
+12,5%
Datorii / active
194%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+61,4%/an
Grad de îndatorare
194%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202548.627+12,5%359−94,1%0,7%13.0026.707-6.295—
202443.238+4,0%6.06914,0%16.5859.931-6.654—
202341.587-36.275-87,2%25.44112.718-12.7231
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de arhitectură · Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MK ARCHITECTURE S.R.L.

Este MK ARCHITECTURE S.R.L. o firmă activă?

Da. MK ARCHITECTURE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este MK ARCHITECTURE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MK ARCHITECTURE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are MK ARCHITECTURE S.R.L.?

În 2025, MK ARCHITECTURE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 48.627 lei, în creștere cu 12,5% față de 2024, și un profit net de 359 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este MK ARCHITECTURE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MK ARCHITECTURE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are MK ARCHITECTURE S.R.L. datorii la ANAF?

MK ARCHITECTURE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul MK ARCHITECTURE S.R.L.?

Sediul social declarat al MK ARCHITECTURE S.R.L. este în JUD. ARAD, SAT VLADIMIRESCU COM. VLADIMIRESCU, STR. VIENA.

Ce activitate are MK ARCHITECTURE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MK ARCHITECTURE S.R.L. este „Activități de arhitectură” (cod CAEN 7111).

Când a fost înființată MK ARCHITECTURE S.R.L.?

MK ARCHITECTURE S.R.L. a fost înregistrată pe 16.10.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J02/1738/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MK ARCHITECTURE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala