identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DECORATIVE CONCRETE S.R.L.

CAEN 2366 — Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
CUI 41805571J2019001977268Neplătitor TVAVerificat ANAF 11.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
247mii lei
▲ 43,4% vs. 2024
Profit net · 2025
76mii lei
▲ 100,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2019
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, DECORATIVE CONCRETE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 247.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,4%. Rezultatul net a fost un profit de 75.915 lei. Datoriile totale au scăzut cu 66,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41805571
Nr. Reg. Comerțului
J2019001977268 · EUID ROONRC.J2019001977268
Cod CAEN
2366 — Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-23 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. 22 DECEMBRIE 1989 · 4 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-11 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 20 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. HARMONIE EXPANSION ROMANIA SRL · 274 m · CAEN 1621 · +2 firme la aceeași adresă
  2. COMTRANS INFO SRL · 457 m · CAEN 4932 · +5 firme la aceeași adresă
  3. GALCAR PROD SRL · 496 m · CAEN 5590
  4. SIRENTERS S.R.L. · 525 m · CAEN 5221 · +2 firme la aceeași adresă
  5. M&B RACING SRL · 540 m · CAEN 4783 · +1 firme la aceeași adresă
  6. MURESAN MARIUS INVEST S.R.L. · 560 m · CAEN 8299 · +8 firme la aceeași adresă
  7. OMEGA KIDS S.R.L. · 642 m · CAEN 5611 · +1 firme la aceeași adresă
  8. CIPESA FRESH SRL · 655 m · CAEN 5611 · +13 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 2025247 mii lei▲ 43,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
62 mii124 mii185 mii247 mii2021 · profit net: -1.487 lei20212024 · cifră de afaceri: 172.377 lei2024 · profit net: 37.803 lei20242025 · cifră de afaceri: 247.177 lei247 mii2025 · profit net: 75.915 lei2025
Salariați
1
20242025
Datorii totale
21 mii lei▼ 66,3%
20212025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 2366 · 83 firme · mai sus decât 59% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Mureș · mai sus decât 51% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
30,7% marjă · mai sus decât 83% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,7%
Creștere CA an/an
+43,4%
CA / salariat
247.177 lei
Datorii / active
22%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Grad de îndatorare
22%
Angajați, în timp
1 → 1 (2024–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025247.177+43,4%75.915+101%30,7%20.94396.85875.9151
2024172.37737.80321,9%62.08099.88337.8031
2021—-1.487—1.966308-1.658—
Încă 1 an de istoric (2020–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2025). Ultima actualizare: 2026-10-11.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
INCOMARTEX SRL3840134radiată
LAROLL IMPEX SRL7228953radiată
STONE ART SRL19191718radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 5 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 1 active, cifră de afaceri cumulată 247 mii lei, 1 salariați, 4 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DECORATIVE CONCRETE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →