identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.

CAEN 3316 — Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale
CUI 41814421J2019014458402Plătitor TVA din 2020Verificat ANAF 07.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
714mii lei
▲ 13,6% vs. 2024
Profit net · 2025
419mii lei
▼ 1,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. (CUI 41814421, nr. J2019014458402) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2019. Activitatea principală: repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale (CAEN 3316). Este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 714 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 07.11.2026.

În anul 2025, NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 713.865 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 13,6%. Rezultatul net a fost un profit de 419.155 lei. Datoriile totale au crescut cu 217,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41814421
Nr. Reg. Comerțului
J2019014458402 · EUID ROONRC.J2019014458402
Cod CAEN
3316 — Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
1
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-07 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. MIHAIL BEAUTY SALON S.R.L. · 38 m · CAEN 9621
  2. URBAN NIGHTS S.R.L. · 45 m · CAEN 9039 · +8 firme la aceeași adresă
  3. PREP INTEGRATED PROJECT SRL · 47 m · CAEN 7022 · +2 firme la aceeași adresă
  4. BIANCA-PARFUMERIE SRL · 52 m · CAEN 4645
  5. MADAME POGANY RESTAURANT & PUB SRL · 58 m · CAEN 5610 · +10 firme la aceeași adresă
  6. LIBRA NUTRITION S.R.L. · 79 m · CAEN 7020
  7. CYNERGY BUSINESS S.R.L. · 96 m · CAEN 8240
  8. INES STUDIOS SRL · 99 m · CAEN 5911

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025714 mii lei▲ 13,6% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
178 mii357 mii535 mii714 mii2023 · cifră de afaceri: 688.064 lei2023 · profit net: 544.142 lei20232024 · cifră de afaceri: 628.467 lei2024 · profit net: 425.589 lei20242025 · cifră de afaceri: 713.865 lei714 mii2025 · profit net: 419.155 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
202 mii lei▲ 217,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 3316 · 138 firme · mai sus decât 90% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 72% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
58,7% marjă · mai sus decât 61% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
58,7%
Creștere CA an/an
+13,6%
CA / salariat
713.865 lei
Datorii / active
32%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+38,3%/an
Grad de îndatorare
32%
Angajați, în timp
2 → 1 (2021–2025, -50%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025713.865+13,6%419.155−1,5%58,7%201.735621.130419.3951
2024628.467−8,7%425.589−21,8%67,7%63.630489.459425.8291
2023688.064544.14279,1%19.182563.564544.3822
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-07.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.

Este NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. o firmă activă?

Da. NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 07.11.2026).

Este NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.08.2020 (verificare ANAF din 07.11.2026). Codul de TVA este RO41814421.

Ce cifră de afaceri are NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

În 2025, NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 713.865 lei, în creștere cu 13,6% față de 2024, și un profit net de 419.155 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

În 2025, NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. datorii la ANAF?

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

Sediul social declarat al NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS GHEORGHE IONESCU SISEŞTI.

Ce activitate are NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

Activitatea principală declarată a NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. este „Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale” (cod CAEN 3316).

Când a fost înființată NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L.?

NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. a fost înregistrată pe 25.10.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019014458402.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NEKTARIOS AIR-MAINTENANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala