identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

SALESPRO S.R.L.

CAEN 7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
CUI 41829350J2019002003269Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,41mil lei
▲ 55,3% vs. 2024
Profit net · 2025
649mii lei
▲ 108,2% vs. 2024
Salariați
0
Contracte publice
1
SEAP · activ 2021
În anul 2025, SALESPRO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.414.837 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 55,3%. Rezultatul net a fost un profit de 648.686 lei. Datoriile totale au scăzut cu 1,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41829350
Nr. Reg. Comerțului
J2019002003269 · EUID ROONRC.J2019002003269
Cod CAEN
7020 — Activități de consultanță în afaceri și management
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-10-29 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Mun. Târgu Mureş
Adresă
JUD. MUREŞ, MUN. TÂRGU MUREŞ, STR. PREDEAL, NR.82/B · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.414.837 lei
▲ 55,3%
Profit net
648.686 lei
▲ 108,2%
Datorii
361.644 lei
▼ 1,4%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 780.650 lei2024: 910.880 lei2025: 1.414.837 lei1,41 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 323.897 lei2024: 311.522 lei2025: 648.686 lei649 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 02025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
45,8%
Creștere CA an/an
+55,3%
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+188,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025316.908 $145.299 $81.004 $270.116 $190.270 $0
2024198.125 $67.759 $79.740 $166.760 $87.172 $0
2023170.604 $70.785 $22.352 $109.594 $87.253 $1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
6.140 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

MA
MINDSTREAM AI S.R.L.
CUI 48632982 · Activități de editare a altor produse software

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LEAN OPERATIONS PRO S.R.L.45922019radiată
MINDSTREAM AI S.R.L.48632982radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de consultanță în afaceri și management · Mureș

HS
HVD S.R.L.
CUI 54658081 · Mun. Târgu Mureş
MF
MD FAITH DRIVEN INVEST S.R.L.
CUI 54570558 · Mun. Târgu Mureş
MF
MCO FINANCIAL SERVICES S.R.L.
CUI 54560627 · Mun. Târgu Mureş
BC
B CORPORATE SOLUTION S.R.L.
CUI 54556863 · Mun. Târgu Mureş
BE
BEMAROM ENERGY S.R.L.
CUI 54556782 · Mun. Târgu Mureş
ES
EQUORI SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54503923 · Mun. Târgu Mureş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SALESPRO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →