identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MATY & ANDREW RELAX S.R.L.

CAEN 9604 — Activități de întreținere corporală
CUI 42003193J40/16885/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2021
55mii lei
▲ 3.343,1% vs. 2020
Profit net · 2021
5.719lei
▲ 112,5% vs. 2020
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2020
Vechime
6ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

MATY & ANDREW RELAX S.R.L. (CUI 42003193, nr. J40/16885/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din București, înființată în 2019. Activitatea principală: activități de întreținere corporală (CAEN 9604). Nu este plătitoare de TVA. În 2021 a raportat o cifră de afaceri de 55 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2021, MATY & ANDREW RELAX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 55.090 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3.343,1%. Rezultatul net a fost un profit de 5.719 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Restanțe la ANAF — Pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante la 30.06.2026: 238.298 lei.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 4 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 4 ani (ultimul bilanț: 2021). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.
  • Datorii peste active — Datoriile (56.002 lei) depășesc activele totale (7.687 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-48.315 lei) în bilanțul depus pe 2021.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42003193
Nr. Reg. Comerțului
J40/16885/2019 · EUID ROONRC.J40/16885/2019
Cod CAEN
9604 — Activități de întreținere corporală
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9623. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-12-10 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. GODENI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
14595
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. ULTRA FACTOR SRL · 21 m · CAEN 4650
  2. ELMA CORPORATION S.R.L. · 28 m · CAEN 5190
  3. BLOC ADMIN DIGITAL SRL · 41 m · CAEN 6832 · +1 firme la aceeași adresă
  4. SMARANDA & MOCANU GROUP S.R.L. · 47 m · CAEN 4778
  5. HOT LAGOON S.R.L. · 52 m · CAEN 8230
  6. EURO MAX FUNDING S.R.L. · 52 m · CAEN 7020
  7. RBF INSTANT CONSTRUCT SRL · 54 m · CAEN 4322
  8. THE BARBER HOUSE BY GICUTA FRIZERU S.R.L. · 60 m · CAEN 9621 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202155 mii lei▲ 3.343,1% față de 2020
Cifră de afaceriProfit net
14 mii28 mii41 mii55 mii2019 · profit net: -8.532 lei20192020 · cifră de afaceri: 1.600 lei2020 · profit net: -45.702 lei20202021 · cifră de afaceri: 55.090 lei55 mii2021 · profit net: 5.719 lei2021
Salariați
2▲ 100,0%
20202021
Datorii totale
56 mii lei▼ 7,9%
20192021

Indicatori 2021

Marjă netă
10,4%
Creștere CA an/an
+3.343,1%
CA / salariat
27.545 lei
Datorii / active
729%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202155.090+999%5.71910,4%56.0027.687-48.3152
20201.600-45.702—60.8286.794-54.0341
2019—-8.532—11.7003.368-8.332—

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de întreținere corporală · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre MATY & ANDREW RELAX S.R.L.

Este MATY & ANDREW RELAX S.R.L. o firmă activă?

MATY & ANDREW RELAX S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 04.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este MATY & ANDREW RELAX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MATY & ANDREW RELAX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are MATY & ANDREW RELAX S.R.L.?

În 2021, MATY & ANDREW RELAX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 55.090 lei, în creștere cu 3.343,1% față de 2020, și un profit net de 5.719 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are MATY & ANDREW RELAX S.R.L.?

În 2021, MATY & ANDREW RELAX S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este MATY & ANDREW RELAX S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care MATY & ANDREW RELAX S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are MATY & ANDREW RELAX S.R.L. datorii la ANAF?

MATY & ANDREW RELAX S.R.L. apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante, cu 238.298 lei (lista publicată pentru 30.06.2026).

Unde are sediul MATY & ANDREW RELAX S.R.L.?

Sediul social declarat al MATY & ANDREW RELAX S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. GODENI.

Ce activitate are MATY & ANDREW RELAX S.R.L.?

Activitatea principală declarată a MATY & ANDREW RELAX S.R.L. este „Activități de întreținere corporală” (cod CAEN 9604).

Când a fost înființată MATY & ANDREW RELAX S.R.L.?

MATY & ANDREW RELAX S.R.L. a fost înregistrată pe 10.12.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J40/16885/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MATY & ANDREW RELAX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala