identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MARCEL DE NISSA S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42098363J37/8/2020Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
1,16mil lei
▲ 189,1% vs. 2022
Profit net · 2023
696mii lei
▲ 242,1% vs. 2022
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2022
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2023, MARCEL DE NISSA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.159.555 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 189,1%. Rezultatul net a fost un profit de 696.083 lei. Datoriile totale au crescut cu 14,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42098363
Nr. Reg. Comerțului
J37/8/2020 · EUID ROONRC.J37/8/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-14 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Bârlad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VASLUI
Localitate
Sat Fedeşti Com. Şuletea
Adresă
JUD. VASLUI, SAT FEDEŞTI COM. ŞULETEA, FEDEŞTI, NR.15
Cod poștal
737506
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
1.159.555 lei
▲ 189,1%
Profit net
696.083 lei
▲ 242,1%
Datorii
529.758 lei
▲ 14,8%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 490.829 lei2022: 401.064 lei2023: 1.159.555 lei1,16 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 330.966 lei2022: 203.499 lei2023: 696.083 lei696 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 22022: 12023: 2220212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
60,0%
Creștere CA an/an
+189,1%
CA / salariat
579.778 lei
Datorii / active
37%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
77,1%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+80,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20231.159.555 lei696.083 lei529.758 lei1.432.596 lei902.838 lei2
2022401.064 lei203.499 lei461.367 lei668.122 lei206.755 lei1
2021490.829 lei330.966 lei131.727 lei584.983 lei453.256 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
NICOLE CONSTRUCT SRL4138651radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Vaslui

AS
ANLIVCONS S.R.L.
CUI 51073821 · Sat Iveşti Com. Iveşti
TF
TRUST FRANCESCA S.R.L.
CUI 51044850 · Sat Bădeana Com. Tutova
VC
VART CONSTRUCT JUNIOR S.R.L.
CUI 50986612 · Sat Guşiţei Com. Dimitrie Cantemir
CA
COR AND CONS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50954874 · Sat Popeni Com. Zorleni
PA
PIP ARTCONSTRUCT S.R.L.
CUI 50945990 · Mun. Vaslui
OI
OBRAS IVANCIU S.R.L.
CUI 50911644 · Orş. Negreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MARCEL DE NISSA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →