identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

BESTACS CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42155892J06/64/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
393mii lei
▲ 33,9% vs. 2024
Profit net · 2025
18mii lei
▼ 40,6% vs. 2024
Salariați
2
▼ 75,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, BESTACS CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 393.130 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 33,9%. Rezultatul net a fost un profit de 18.115 lei. Datoriile totale au scăzut cu 75,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42155892
Nr. Reg. Comerțului
J06/64/2020 · EUID ROONRC.J06/64/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-01-27 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bistriţa-Năsăud
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BISTRIŢA-NĂSĂUD
Localitate
Sat Tonciu Com. Galaţii Bistriţei
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, SAT TONCIU COM. GALAŢII BISTRIŢEI, NR.70
Cod poștal
427089
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
393.130 lei
▲ 33,9%
Profit net
18.115 lei
▼ 40,6%
Datorii
5.516 lei
▼ 75,2%
Salariați
2
▼ -6
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 209.867 lei2024: 293.643 lei2025: 393.130 lei393 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 48.612 lei2024: 30.492 lei2025: 18.115 lei18 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 82024: 82025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
4,6%
Creștere CA an/an
+33,9%
CA / salariat
196.565 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
30,6%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+36,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025393.130 lei18.115 lei5.516 lei64.778 lei59.262 lei2
2024293.643 lei30.492 lei22.244 lei63.391 lei41.147 lei8
2023209.867 lei48.612 lei5.614 lei16.269 lei10.655 lei8
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
400.000 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Bistrița-Năsăud

NC
NSL CONSTRUCTII CIVILE S.R.L.
CUI 51079280 · Sat Rebra Com. Rebra
AB
ARON BISTRIŢA CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51038832 · Mun. Bistriţa
SOFIA-ŞTEFANIA S.R.L.
CUI 50948732 · Sat Lunca Leşului Com. Leşu
EC
EMILEDIL CONSTRUCŢII S.R.L.
CUI 50948678 · Sat Uriu Com. Uriu
BF
BYZ FOREST CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50948643 · Sat Parva Com. Parva
UC
URZYTECH CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50925470 · Sat Bichigiu Com. Telciu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BESTACS CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →