identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42198290J2020000371122Plătitor TVA din 2025Verificat ANAF 04.11.2026RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
671mii lei
▲ 49,0% vs. 2024
Profit net · 2025
206mii lei
▲ 12,0% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. (CUI 42198290, nr. J2020000371122) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Iclod, județul Cluj, înființată în 2020. Activitatea principală: lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 671 mii lei și 4 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2025, CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 670.852 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 49,0%. Rezultatul net a fost un profit de 205.924 lei. Datoriile totale au crescut cu 96,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42198290
Nr. Reg. Comerțului
J2020000371122 · EUID ROONRC.J2020000371122
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Gherla
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Iclod Com. Iclod
Adresă
JUD. CLUJ, SAT ICLOD COM. ICLOD, ICLOD
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
407335
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025671 mii lei▲ 49,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
168 mii335 mii503 mii671 mii2023 · cifră de afaceri: 240.481 lei2023 · profit net: -296 lei20232024 · cifră de afaceri: 450.110 lei2024 · profit net: 183.809 lei20242025 · cifră de afaceri: 670.852 lei671 mii2025 · profit net: 205.924 lei2025
Salariați
4▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
116 mii lei▲ 96,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4100 · 21.308 firme · mai sus decât 61% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Cluj · mai sus decât 77% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
30,7% marjă · mai sus decât 72% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
30,7%
Creștere CA an/an
+49,0%
CA / salariat
167.713 lei
Datorii / active
31%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
79,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+32,4%/an
Grad de îndatorare
31%
Angajați, în timp
2 → 4 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025670.852+49,0%205.924+12,0%30,7%115.654373.844258.1904
2024450.110+87,2%183.80940,8%59.009225.018185.8522
2023240.481-296-0,1%52.22355.65812.0442
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-241807/235/2026Judecătoria Gherlavalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-10-19.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-27Cod CAEN41204100

Întrebări despre CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.

Este CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. o firmă activă?

Da. CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 04.11.2026).

Este CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2025 (verificare ANAF din 04.11.2026). Codul de TVA este RO42198290.

Ce cifră de afaceri are CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.?

În 2025, CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 670.852 lei, în creștere cu 49,0% față de 2024, și un profit net de 205.924 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.?

În 2025, CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. a raportat un număr mediu de 4 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 26.09.2026.

Are CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. procese în instanță?

Da, CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. datorii la ANAF?

CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.?

Sediul social declarat al CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. este în JUD. CLUJ, SAT ICLOD COM. ICLOD, ICLOD.

Ce activitate are CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100).

Când a fost înființată CERAMIC ART MONTAJ S.R.L.?

CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. a fost înregistrată pe 03.02.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2020000371122.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CERAMIC ART MONTAJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala