identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

NOVA BUILDING ADVANCE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42325539J12/784/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
137mii lei
▼ 40,4% vs. 2021
Profit net · 2022
15mii lei
▲ 153,5% vs. 2021
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2022, NOVA BUILDING ADVANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 137.336 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 40,4%. Rezultatul net a fost un profit de 15.406 lei. Datoriile totale au scăzut cu 86,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 65 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42325539
Nr. Reg. Comerțului
J12/784/2020 · EUID ROONRC.J12/784/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-02-26 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. PAVEL ROŞCA, NR.4, ET.1, AP.28 · 65 firme aici
Cod poștal
400118

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
137.336 lei
▼ 40,4%
Profit net
15.406 lei
▲ 153,5%
Datorii
33.380 lei
▼ 86,0%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 202.636 lei2021: 230.605 lei2022: 137.336 lei137 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 20.705 lei2021: -28.802 lei2022: 15.406 lei15 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 12021: 12022: 1120202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
11,2%
Creștere CA an/an
-40,4%
CA / salariat
137.336 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
199,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022137.336 lei15.406 lei33.380 lei40.038 lei7.708 lei1
2021230.605 lei-28.802 lei237.746 lei229.236 lei-7.697 lei1
2020202.636 lei20.705 lei180.374 lei200.479 lei21.105 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-09-04.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Cluj

KS
KHAZEN SOLUTIONS S.R.L.
CUI 51050070 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BRIND SOLUTION SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 51042094 · Mun. Cluj-Napoca
BS
BYRINIS S.R.L.
CUI 51036165 · Mun. Cluj-Napoca
TM
TC MADARASAN BUILD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI 50869639 · Mun. Cluj-Napoca
LP
LUGONE PAVAJE S.R.L.
CUI 50853861 · Mun. Cluj-Napoca
AS
AZZINDOR S.R.L.
CUI 50836984 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-01-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NOVA BUILDING ADVANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →