identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

RMP INVESTMENT HOLDING S.R.L.

CAEN 6421 — Activități ale holding-urilor
CUI 42341950J2020003035403Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
424mii lei
▲ 47,8% vs. 2024
Profit net · 2025
3,57mil lei
▼ 74,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, RMP INVESTMENT HOLDING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 423.789 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 47,8%. Rezultatul net a fost un profit de 3.573.593 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42341950
Nr. Reg. Comerțului
J2020003035403 · EUID ROONRC.J2020003035403
Cod CAEN
6421 — Activități ale holding-urilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-02 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, BLD LASCĂR CATARGIU, NR.4, CAMERA 14
Cod poștal
10671
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
423.789 lei
▲ 47,8%
Profit net
3.573.593 lei
▼ 74,8%
Datorii
4.150.956 lei
▼ 20,3%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 92.551 lei2024: 286.787 lei2025: 423.789 lei424 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 4.615.939 lei2024: 14.156.904 lei2025: 3.573.593 lei3,57 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
843,2%
Creștere CA an/an
+47,8%
CA / salariat
211.895 lei
Datorii / active
3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
2,7%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+50,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025423.789 lei3.573.593 lei4.150.956 lei138.621.090 lei134.470.498 lei2
2024286.787 lei14.156.904 lei5.211.357 lei136.885.518 lei131.685.599 lei1
202392.551 lei4.615.939 lei20.600 lei118.459.721 lei118.439.121 lei3
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate

FirmăCUIStare
RMP CASH SOLUTIONS S.R.L.48321080în funcțiune
SPEED TRANSFER AMANET SRL17018630în funcțiune
SPEED TRANSFER FINANCIAR SRL16409339în funcțiune
SPEED TRANSFER SRL16573071în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale holding-urilor · Municipiul București

PH
PIN HOLDINGS S.R.L.
CUI 55510090 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NV
NEW VENTURE CAPITAL LTD S.R.L.
CUI 55493771 · Sector 1 Mun. Bucureşti
XH
XLV HOLDING S.R.L.
CUI 55459672 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CP
CORNERSTONE PARTNERS S.R.L.
CUI 55427310 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LS
LAURIUM S.R.L.
CUI 55420184 · Sector 1 Mun. Bucureşti
GP
GROWTH POINT S.R.L.
CUI 55374568 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RMP INVESTMENT HOLDING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →