identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TALENT SOFT S.R.L.

CAEN 6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
CUI 42349902J10/210/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
412mii lei
▼ 46,8% vs. 2023
Profit net · 2024
335mii lei
▼ 52,6% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2024, TALENT SOFT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 412.142 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,8%. Rezultatul net a fost un profit de 334.756 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42349902
Nr. Reg. Comerțului
J10/210/2020 · EUID ROONRC.J10/210/2020
Cod CAEN
6201 — Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6210. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală R. Sărat
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Mun. Râmnicu Sărat
Adresă
JUD. BUZĂU, MUN. RÂMNICU SĂRAT, STR. DECEBAL, NR.17
Cod poștal
125300
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2024)
412.142 lei
▼ 46,8%
Profit net
334.756 lei
▼ 52,6%
Datorii
247.891 lei
▼ 56,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 219.470 lei2023: 774.706 lei2024: 412.142 lei412 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 195.426 lei2023: 705.828 lei2024: 334.756 lei335 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
81,2%
Creștere CA an/an
-46,8%
CA / salariat
412.142 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
128,6%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+134,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202489.645 $72.813 $53.919 $110.528 $56.610 $1
2023169.305 $154.252 $124.901 $279.206 $154.305 $1
202246.772 $41.648 $9.196 $50.895 $41.699 $1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2020–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
IT FACTORY SMART S.R.L.47984034radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · Buzău

LC
LOGOS CODE TECH S.R.L.
CUI 47590579 · Mun. Râmnicu Sărat
VH
VIABLE HEROIC SOLUTIONS S.R.L.
CUI 47112744 · Mun. Râmnicu Sărat
ST
SCEPTRIA TECH S.R.L.
CUI 47037723 · Mun. Râmnicu Sărat
DU
DEVIT UNACOM TECHNOLOGIES S.R.L.
CUI 46152988 · Mun. Râmnicu Sărat
PS
PERELMAN SOFTWARE S.R.L.
CUI 45770042 · Mun. Râmnicu Sărat
AS
AM SWDEV & MORE S.R.L.
CUI 43421852 · Mun. Râmnicu Sărat

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TALENT SOFT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →