identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

GASTRO PARK S.R.L.

CAEN 5611 — Restaurante
CUI 42355254J2020000713223Plătitor TVA din 2022Verificat ANAF 08.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
15,23mil lei
▲ 84,8% vs. 2024
Profit net · 2025
134mii lei
▼ 63,0% vs. 2024
Salariați
65
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

GASTRO PARK S.R.L. (CUI 42355254, nr. J2020000713223) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Iași, județul Iași, înființată în 2020. Activitatea principală: restaurante (CAEN 5611). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 15,23 mil lei și 65 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 08.11.2026.

În anul 2025, GASTRO PARK S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 15.234.369 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 84,8%. Rezultatul net a fost un profit de 133.858 lei. Datoriile totale au crescut cu 97,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 65.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42355254
Nr. Reg. Comerțului
J2020000713223 · EUID ROONRC.J2020000713223
Cod CAEN
5611 — Restaurante
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton si strain

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BRÂNDUŞA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
19 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 24 firme.

100 mN12345678
  1. INWIT S.R.L. · 41 m · CAEN 4779 · +5 firme la aceeași adresă
  2. ERGO CONSULTING S.R.L. · 66 m · CAEN 7414 · +1 firme la aceeași adresă
  3. BRIGHT DENTIS SRL · 120 m · CAEN 3250 · +2 firme la aceeași adresă
  4. TARA PROIECT S.R.L. · 120 m · CAEN 7112
  5. SIGMA ROYAL SRL · 125 m · CAEN 7912 · +2 firme la aceeași adresă
  6. PACO SRL · 132 m · CAEN 3320 · +1 firme la aceeași adresă
  7. COM-ZET SRL · 148 m · +3 firme la aceeași adresă
  8. VIOSTAR SRL · 168 m · CAEN 9621 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202515,23 mil lei▲ 84,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
3,81 mil7,62 mil11,43 mil15,23 mil2023 · cifră de afaceri: 2.638.246 lei2023 · profit net: 773.935 lei20232024 · cifră de afaceri: 8.244.911 lei2024 · profit net: 362.129 lei20242025 · cifră de afaceri: 15.234.369 lei15,23 mil2025 · profit net: 133.858 lei2025
Salariați
65▲ 66,7%
20232025
Datorii totale
2,50 mil lei▲ 97,8%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 5611 · 10.397 firme · mai sus decât 98% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Iași · mai sus decât 98% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,9% marjă · mai sus decât 44% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,9%
Creștere CA an/an
+84,8%
CA / salariat
234.375 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+605,9%/an
Grad de îndatorare
66%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202515.234.369+84,8%133.858−63,0%0,9%2.504.6343.804.3501.299.71665
20248.244.911+213%362.129−53,2%4,4%1.265.9902.431.8491.165.85939
20232.638.246773.93529,3%924.8121.728.542803.73019
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-08.

Legi noi care privesc firma asta

3

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-10-1436620/245/2025Judecătoria Iasivalidare poprireFondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
LETS SMASH BURGER S.R.L.54788880în funcțiune
CHIN CHIN REST S.R.L.47156341în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 3 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 15,23 mil lei, 65 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Restaurante · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GASTRO PARK S.R.L.

Este GASTRO PARK S.R.L. o firmă activă?

Da. GASTRO PARK S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 08.11.2026).

Este GASTRO PARK S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, GASTRO PARK S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2022 (verificare ANAF din 08.11.2026). Codul de TVA este RO42355254.

Ce cifră de afaceri are GASTRO PARK S.R.L.?

În 2025, GASTRO PARK S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 15.234.369 lei, în creștere cu 84,8% față de 2024, și un profit net de 133.858 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are GASTRO PARK S.R.L.?

În 2025, GASTRO PARK S.R.L. a raportat un număr mediu de 65 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este GASTRO PARK S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care GASTRO PARK S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 20.09.2026.

Are GASTRO PARK S.R.L. procese în instanță?

Da, GASTRO PARK S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are GASTRO PARK S.R.L. datorii la ANAF?

GASTRO PARK S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GASTRO PARK S.R.L.?

Sediul social declarat al GASTRO PARK S.R.L. este în JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. BRÂNDUŞA.

Ce activitate are GASTRO PARK S.R.L.?

Activitatea principală declarată a GASTRO PARK S.R.L. este „Restaurante” (cod CAEN 5611).

Când a fost înființată GASTRO PARK S.R.L.?

GASTRO PARK S.R.L. a fost înregistrată pe 03.03.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2020000713223.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GASTRO PARK S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala