identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

BACRO PERFORMANCE S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 42406684J2020000219280Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,71mil lei
▲ 813,8% vs. 2024
Profit net · 2025
570mii lei
▲ 220,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, BACRO PERFORMANCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.708.734 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 813,8%. Rezultatul net a fost un profit de 570.449 lei. Datoriile totale au crescut cu 2,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42406684
Nr. Reg. Comerțului
J2020000219280 · EUID ROONRC.J2020000219280
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-03-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Olt
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
OLT
Localitate
Sat Oporelu Com. Oporelu
Adresă
JUD. OLT, SAT OPORELU COM. OPORELU, STR. PRIMĂVERII, NR.2
Cod poștal
237295
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.708.734 lei
▲ 813,8%
Profit net
570.449 lei
▲ 220,9%
Datorii
754.703 lei
▲ 2,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 804.687 lei2024: 186.998 lei2025: 1.708.734 lei1,71 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 246.386 lei2024: 177.776 lei2025: 570.449 lei570 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,4%
Creștere CA an/an
+813,8%
CA / salariat
1.708.734 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
105,9%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+111,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.708.734 lei570.449 lei754.703 lei1.546.352 lei538.683 lei1
2024186.998 lei177.776 lei739.398 lei1.010.598 lei-31.766 lei1
2023804.687 lei246.386 lei807.967 lei780.696 lei-17.537 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Olt

EP
ECO PULSE AGRO S.R.L.
CUI 52650820 · Sat Oporelu Com. Oporelu
AA
ALCO ALEXION S.R.L.
CUI 41078031 · Sat Oporelu Com. Oporelu
AB
AGRI BUSINESS ALEX S.R.L.
CUI 54791052 · Mun. Slatina
AT
AGROHOLDING TERAINVEST S.R.L.
CUI 54242216 · Mun. Caracal
TA
TGR AGRO S.R.L.
CUI 54190117 · Sat Stoicăneşti Com. Stoicăneşti
AG
AGRO GLIA S.R.L.
CUI 54086176 · Sat Tătuleşti Com. Tătuleşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BACRO PERFORMANCE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →