identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

TEHNIC GROUP SAB - AGRICULTURA S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 42688267J2020007014404Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,34mil lei
▲ 72,8% vs. 2024
Profit net · 2025
842mii lei
▲ 141,8% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, TEHNIC GROUP SAB - AGRICULTURA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.341.351 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 72,8%. Rezultatul net a fost un profit de 841.585 lei. Datoriile totale au crescut cu 120,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42688267
Nr. Reg. Comerțului
J2020007014404 · EUID ROONRC.J2020007014404
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-26 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR DUMINICII, NR.3, PARTER. CAMERA 3
Cod poștal
41397
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.341.351 lei
▲ 72,8%
Profit net
841.585 lei
▲ 141,8%
Datorii
1.570.796 lei
▲ 120,0%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.851.759 lei2024: 1.354.658 lei2025: 2.341.351 lei2,34 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: -674.624 lei2024: 347.997 lei2025: 841.585 lei842 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
35,9%
Creștere CA an/an
+72,8%
CA / salariat
585.338 lei
Datorii / active
65%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+0,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025524.437 $188.506 $351.841 $540.438 $188.641 $4
2024294.651 $75.693 $155.310 $231.026 $75.823 $3
2023404.685 $-147.433 $149.728 $320.253 $170.587 $4
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
RALEX RESIDENCE SRL36722143în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Municipiul București

VF
VEGETAL FITOSERV S.R.L.
CUI 54265490 · Sector 4 Mun. Bucureşti
TS
TOMACULTURA S.R.L.
CUI 51084820 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EB
ECO BONA ENERGY S.R.L.
CUI 48391566 · Sector 4 Mun. Bucureşti
OP
OIPA PRODCOM S.R.L.
CUI 47510545 · Sector 4 Mun. Bucureşti
EC
ELMAR CONCEPT S.R.L.
CUI 47427904 · Sector 4 Mun. Bucureşti
HA
HOLDE AGRI OPERATIONAL S.R.L.
CUI 40746213 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TEHNIC GROUP SAB - AGRICULTURA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →