identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

MOLO TRANDAF CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42696952J51/329/2020Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
200mii lei
▼ 42,5% vs. 2024
Profit net · 2025
24mii lei
▲ 1.246,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2024
În anul 2025, MOLO TRANDAF CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 200.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,5%. Rezultatul net a fost un profit de 23.949 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42696952
Nr. Reg. Comerțului
J51/329/2020 · EUID ROONRC.J51/329/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-06-29 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Olteniţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CĂLĂRAŞI
Localitate
Sat Chiselet Com. Chiselet
Adresă
JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CHISELET COM. CHISELET, STR. BRUTĂRIEI, NR.15
Cod poștal
917030
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
200.000 lei
▼ 42,5%
Profit net
23.949 lei
▲ 1.246,2%
Datorii
6.455 lei
▼ 42,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 233.586 lei2024: 347.539 lei2025: 200.000 lei200 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 138.456 lei2024: 1.779 lei2025: 23.949 lei24 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
12,0%
Creștere CA an/an
-42,5%
CA / salariat
200.000 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+41,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025200.000 lei23.949 lei6.455 lei279.072 lei272.617 lei1
2024347.539 lei1.779 lei11.278 lei259.945 lei248.667 lei1
2023233.586 lei138.456 lei9.085 lei255.973 lei246.888 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
291.396 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Călărași

MC
MARVI CONS GROUP S.R.L.
CUI 48388609 · Sat Chiselet Com. Chiselet
SERVICII ÎN CONSTRUCŢII CHISELET S.R.L.
CUI 47229680 · Sat Chiselet Com. Chiselet
DG
DUMITRAŞCU GEORGE CONSTRUCT S.R.L.
CUI 46149338 · Sat Chiselet Com. Chiselet
KA
KANI ANDIVAL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 43050258 · Sat Chiselet Com. Chiselet
IE
IMPRO EURO S.R.L.
CUI 51074738 · Sat Dragoş Vodă Com. Dragoş Vodă
NC
NIKMAR CERAMIC CONSTRUC S.R.L.
CUI 51061258 · Sat Progresu Com. Sohatu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MOLO TRANDAF CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →