identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

GOUMAI LABORATOR S.R.L.

CAEN 1085 — Fabricarea de mâncăruri preparate
CUI 42724190J40/7442/2020Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
405mii lei
▲ 25,2% vs. 2024
Profit net · 2025
−112mii lei
▲ 42,4% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, GOUMAI LABORATOR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 405.234 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 25,2%. Rezultatul net a fost o pierdere de 112.454 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (412.010 lei) depășesc activele totale (174.034 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-237.976 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-112.454 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42724190
Nr. Reg. Comerțului
J40/7442/2020 · EUID ROONRC.J40/7442/2020
Cod CAEN
1085 — Fabricarea de mâncăruri preparate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-03 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. LT.AV.MARCEL ANDREESCU, NR.61, CAM. 4
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
405.234 lei
▲ 25,2%
Profit net
-112.454 lei
▲ 42,4%
Datorii
412.010 lei
▲ 36,1%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 673.203 lei2024: 323.561 lei2025: 405.234 lei405 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 141.076 lei2024: -195.271 lei2025: -112.454 lei−112 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-27,8%
Creștere CA an/an
+25,2%
CA / salariat
202.617 lei
Datorii / active
237%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+59,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025405.234 lei-112.454 lei412.010 lei174.034 lei-237.976 lei2
2024323.561 lei-195.271 lei302.652 lei177.130 lei-125.522 lei1
2023673.203 lei141.076 lei131.047 lei194.166 lei63.119 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de mâncăruri preparate · Municipiul București

NE
NEW ERA FOOD S.R.L.
CUI 51652327 · Sector 1 Mun. Bucureşti
UP
UMAMI PLAIN FOOD S.R.L.
CUI 46858453 · Sector 1 Mun. Bucureşti
UP
UNISON PRODUCTION S.R.L.
CUI 45077446 · Sector 1 Mun. Bucureşti
FP
FRESHUP PROD S.R.L.
CUI 40237260 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RF
RIGHT FOOD ROMANIA S.R.L.
CUI 54825775 · Sector 2 Mun. Bucureşti
WS
WOOYOU S.R.L.
CUI 54549688 · Sector 3 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GOUMAI LABORATOR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →