identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

VLARIS RETAIL SHOP S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 42767220J12/1987/2020Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,11mil lei
▲ 43,6% vs. 2024
Profit net · 2025
713mii lei
▼ 3,9% vs. 2024
Salariați
19
▲ 35,7% vs. 2024
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, VLARIS RETAIL SHOP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.113.691 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,6%. Rezultatul net a fost un profit de 712.736 lei. Datoriile totale au crescut cu 4.262,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 19.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42767220
Nr. Reg. Comerțului
J12/1987/2020 · EUID ROONRC.J12/1987/2020
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-13 (6 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-17 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.113.691 lei
▲ 43,6%
Profit net
712.736 lei
▼ 3,9%
Datorii
3.902.888 lei
▲ 4.262,4%
Salariați
19
▲ +5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.039.680 lei2024: 1.471.908 lei2025: 2.113.691 lei2,11 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 510.470 lei2024: 741.526 lei2025: 712.736 lei713 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 162024: 142025: 191920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
33,7%
Creștere CA an/an
+43,6%
CA / salariat
111.247 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+92,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.113.691 lei712.736 lei3.902.888 lei4.626.562 lei723.674 lei19
20241.471.908 lei741.526 lei89.466 lei831.232 lei741.766 lei14
20231.039.680 lei510.470 lei67.543 lei578.253 lei510.710 lei16
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-17.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
PACO RESTAURANT SRL219648în funcțiune
VLARIS SERVICES S.R.L.34926031în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Cluj

R&
RAUL &MIMY S.R.L.
CUI 54651989 · Sat Floreşti Com. Floreşti
FP
FUN PARK MARKET S.R.L.
CUI 54651970 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AC
ALX COMERCE S.R.L.
CUI 52496978 · Sat Floreşti Com. Floreşti
SI
SELIMALI IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI 52357546 · Sat Floreşti Com. Floreşti
NB
NEXCON BUILD S.R.L.
CUI 52251447 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AS
ALTRAI S.R.L.
CUI 52220629 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VLARIS RETAIL SHOP S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →