identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

L-INK TECHNOLOGIES S.R.L.

CAEN 1330 — Finisarea materialelor textile
CUI 42800327J24/826/2020Plătitor TVA din 2020Verificat ANAF 12.10.2026mysuus.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,30mil lei
▲ 52,0% vs. 2024
Profit net · 2025
179mii lei
▼ 63,5% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
3
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, L-INK TECHNOLOGIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.295.718 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 52,0%. Rezultatul net a fost un profit de 179.309 lei. Datoriile totale au crescut cu 64,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42800327
Nr. Reg. Comerțului
J24/826/2020 · EUID ROONRC.J24/826/2020
Cod CAEN
1330 — Finisarea materialelor textile
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-20 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Mun. Baia Mare
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. CUZA VODĂ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
mysuus.ro
Email
orders@mysuus.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 3 firme.

100 mN1234567
  1. ALGORITM MEDIA PRESS SRL · 45 m · CAEN 5811 · +4 firme la aceeași adresă
  2. ARMIZO DESIGN SRL · 48 m · CAEN 9623 · +9 firme la aceeași adresă
  3. AQUILA MAN SRL · 90 m · CAEN 4933 · +4 firme la aceeași adresă
  4. ROZNEL CHIRA S.R.L. · 92 m · CAEN 4941 · +4 firme la aceeași adresă
  5. EUROFERMA SRL · 97 m · CAEN 4531 · +4 firme la aceeași adresă
  6. DANY FOREVER SRL · 103 m · CAEN 4941 · +5 firme la aceeași adresă
  7. H-PROIECT S.R.L. · 114 m · CAEN 7112 · +3 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEURUSD
Cifră de afaceri · 20252,30 mil lei▲ 52,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
574 mii1,15 mil1,72 mil2,30 mil2023 · cifră de afaceri: 903.877 lei2023 · profit net: 197.160 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.510.588 lei2024 · profit net: 490.666 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.295.718 lei2,30 mil2025 · profit net: 179.309 lei2025
Salariați
4▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
374 mii lei▲ 64,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 1330 · 142 firme · mai sus decât 91% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Maramureș · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,8% marjă · mai sus decât 57% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,8%
Creștere CA an/an
+52,0%
CA / salariat
573.930 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
37,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+125,3%/an
Grad de îndatorare
44%
Angajați, în timp
1 → 4 (2021–2025, +300%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.295.718+52,0%179.309−63,5%7,8%374.490855.066480.5764
20241.510.588+67,1%490.666+149%32,5%227.893721.160493.2672
2023903.877197.16021,8%136.918407.454274.9921
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

3

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
3
Valoare totală
15.934 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-10-3133958/4/2025Judecătoria Sectorul4bucuresticerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Finisarea materialelor textile · Maramureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
L-INK TECHNOLOGIES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →