identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

G&C TRUCKS S.R.L.

CAEN 4617 — Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 42810436J2020000902043Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
225mii lei
▲ 82,7% vs. 2024
Profit net · 2025
30mii lei
▲ 45,9% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
1
SEAP · activ 2024
În anul 2025, G&C TRUCKS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 225.280 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 82,7%. Rezultatul net a fost un profit de 29.854 lei. Datoriile totale au crescut cu 24,5% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42810436
Nr. Reg. Comerțului
J2020000902043 · EUID ROONRC.J2020000902043
Cod CAEN
4617 — Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-07-22 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Oneşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Orş. Târgu Ocna
Adresă
JUD. BACĂU, ORŞ. TÂRGU OCNA, STR. VÎLCELE, NR.147 · 5 firme aici
Cod poștal
605600
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2025)
225.280 lei
▲ 82,7%
Profit net
29.854 lei
▲ 45,9%
Datorii
116.508 lei
▲ 24,5%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 25.502 lei2024: 123.319 lei2025: 225.280 lei225 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 11.768 lei2024: 20.465 lei2025: 29.854 lei30 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,3%
Creștere CA an/an
+82,7%
Datorii / active
67%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,5%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+261,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025225.280 lei29.854 lei116.508 lei174.514 lei58.006 lei
2024123.319 lei20.465 lei93.570 lei122.252 lei28.152 lei
202325.502 lei11.768 lei50.443 lei58.130 lei7.687 lei
🔒 Încă 1 an de istoric (2022–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
2.020 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FC
FERMA CHILII SRL
CUI 21764418 · Creșterea bovinelor de lapte
ZD
ZAMFIR D. NICU ASOCIAŢIE FAMILIALĂ
CUI 18878552 · Cultivarea strugurilor
ZM
ZAMFIR M. ANTONELA MIHAELA ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 14718818 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
DE
DENEVACOM SRL
CUI 6896067 · Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · Bacău

FF
FBL FAMILY GROUP S.R.L.
CUI 51058309 · Sat Solonţ Com. Solonţ
RC
RAREMIO COM S.R.L.
CUI 50702990 · Mun. Bacău
AI
AMALEX INVEST PRO S.R.L.
CUI 49988504 · Mun. Bacău
T2
THEOSEBY 2021 S.R.L.
CUI 48353058 · Mun. Bacău
ON
OVAM NOVA LUX S.R.L.
CUI 47084199 · Orş. Buhuşi
PC
PAC CONSULT 2022 S.R.L.
CUI 45437766 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
G&C TRUCKS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →