identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

ZOHABEST HIGH BUILDINGS S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 42922960J26/1036/2020Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
37mii lei
▼ 14,7% vs. 2024
Profit net · 2025
11mii lei
▲ 3.918,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
6ani
din 2020
În anul 2025, ZOHABEST HIGH BUILDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 37.110 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 14,7%. Rezultatul net a fost un profit de 11.132 lei. Datoriile totale au scăzut cu 28,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
42922960
Nr. Reg. Comerțului
J26/1036/2020 · EUID ROONRC.J26/1036/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-08-17 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUREŞ
Localitate
Sat Livezeni Com. Livezeni
Adresă
JUD. MUREŞ, SAT LIVEZENI COM. LIVEZENI, STR. COMORII, NR.20
Cod poștal
547365
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
37.110 lei
▼ 14,7%
Profit net
11.132 lei
▲ 3.918,8%
Datorii
14.462 lei
▼ 28,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 162.464 lei2024: 43.500 lei2025: 37.110 lei37 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 37.228 lei2024: 277 lei2025: 11.132 lei11 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,0%
Creștere CA an/an
-14,7%
CA / salariat
37.110 lei
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21,1%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-25,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202537.110 lei11.132 lei14.462 lei63.683 lei52.721 lei1
202443.500 lei277 lei20.266 lei61.854 lei41.588 lei1
2023162.464 lei37.228 lei23.863 lei65.174 lei41.311 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Mureș

NC
NIC CONSTRUCTION FINISHES S.R.L.
CUI 50249904 · Sat Livezeni Com. Livezeni
MC
MAILAT CONSTRUCT TRANS S.R.L.
CUI 48255440 · Sat Livezeni Com. Livezeni
DS
DELINVEST STAR SILVER S.R.L.
CUI 41398125 · Sat Livezeni Com. Livezeni
FN
FEHER NORCONS S.R.L.
CUI 40057324 · Sat Livezeni Com. Livezeni
DM
DRALEX MOŢ ARIEŞ SRL
CUI 37385526 · Sat Livezeni Com. Livezeni
GG
GOLEZ GREEN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 36848371 · Sat Livezeni Com. Livezeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ZOHABEST HIGH BUILDINGS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →