identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

AGMA CEREALS S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 43002900J2020000899150Plătitor TVA din 2020RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
743mii lei
▲ 278,2% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii lei
▲ 193,8% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2025, AGMA CEREALS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 742.609 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 278,2%. Rezultatul net a fost un profit de 23.277 lei. Datoriile totale au crescut cu 24,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43002900
Nr. Reg. Comerțului
J2020000899150 · EUID ROONRC.J2020000899150
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-09-03 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Niculeşti Com. Niculeşti
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT NICULEŞTI COM. NICULEŞTI, NR.211
Cod poștal
137330

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
742.609 lei
▲ 278,2%
Profit net
23.277 lei
▲ 193,8%
Datorii
1.334.918 lei
▲ 24,1%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 453.745 lei2024: 196.339 lei2025: 742.609 lei743 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -110.383 lei2024: 7.924 lei2025: 23.277 lei23 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,1%
Creștere CA an/an
+278,2%
CA / salariat
742.609 lei
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
85,1%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+29,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025166.336 $5.214 $299.007 $305.131 $6.124 $1
202442.706 $1.724 $233.935 $234.818 $884 $1
202399.162 $-24.123 $229.162 $228.178 $-844 $1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FOOD BOX STREET SRL37539056radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Dâmbovița

SA
SUINPAN AGRO SRL
CUI 24876149 · Sat Niculeşti Com. Niculeşti
AD
ADMACOR SRL
CUI 11657309 · Sat Niculeşti Com. Niculeşti
YR
YA RAZZAQ GREENFIELD S.R.L.
CUI 55256740 · Sat Guşoiu Com. Glodeni
GL
GOSPODARIA LUI LIVIU S.R.L.
CUI 55188433 · Sat Burduca Com. Dragodana
CP
CATALINA PRO LOGISTICS S.R.L.
CUI 55159888 · Sat Vişina Com. Vişina
CF
CEREAL FVD TOP S.R.L.
CUI 54906900 · Sat Bâldana Com. Tărtăşeşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AGMA CEREALS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →