identitate. Intră în cont Pro
6 ANI PE PIAȚĂ

DALMAR SUPPORT S.R.L.

CAEN 4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
CUI 43122940J2020012628401Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 30.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
37mii €
▲ 259,8% vs. 2024
Profit net · 2025
23mii €
▲ 262,9% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
6ani
din 2020
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DALMAR SUPPORT S.R.L. (CUI 43122940, nr. J2020012628401) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Medgidia, județul Constanța, înființată în 2020. Activitatea principală: intermedieri în comerțul cu produse diverse (CAEN 4619). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 186 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 30.10.2026.

În anul 2025, DALMAR SUPPORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 185.513 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 264,7%. Rezultatul net a fost un profit de 114.617 lei. Datoriile totale au crescut cu 107,2% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43122940
Nr. Reg. Comerțului
J2020012628401 · EUID ROONRC.J2020012628401
Cod CAEN
4619 — Intermedieri în comerțul cu produse diverse
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-01 (6 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Medgidia
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. PODGORIILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN12345678
  1. BALKY FOCUS S.R.L. · 71 m · CAEN 4711
  2. MIRABEN S.R.L. · 72 m · CAEN 5610 · +2 firme la aceeași adresă
  3. ALUMPLAST S.R.L. · 91 m · CAEN 2223 · +1 firme la aceeași adresă
  4. EXPERT COMERCIAL PRO S.R.L. · 102 m · CAEN 2593 · +1 firme la aceeași adresă
  5. TERRA VISION ONE S.R.L. · 115 m · CAEN 2511 · +1 firme la aceeași adresă
  6. SERVCOM PREST IND S.R.L. · 124 m · CAEN 4791 · +3 firme la aceeași adresă
  7. VEJ ELEGANT CONSTRUCT S.R.L. · 125 m · CAEN 4120 · +19 firme la aceeași adresă
  8. EDUSMART ACTIV S.R.L. · 140 m · CAEN 8559 · +1 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202537 mii €▲ 259,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
9.19618 mii28 mii37 mii2023 · cifră de afaceri: 9.259 €2023 · profit net: 3.238 €20232024 · cifră de afaceri: 10.225 €2024 · profit net: 6.263 €20242025 · cifră de afaceri: 36.786 €37 mii2025 · profit net: 22.727 €2025
Salariați
—
Datorii totale
6.734 €▲ 104,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4619 · 6.681 firme · mai sus decât 42% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Constanța · mai sus decât 43% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
61,8% marjă · mai sus decât 87% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
61,8%
Creștere CA an/an
+259,8%
Datorii / active
23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,8%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+59,9%/an
Grad de îndatorare
23%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202536.786+260%22.727+263%61,8%6.73429.50922.775—
202410.225+10,4%6.263+93,4%61,3%3.29531.14327.848—
20239.2593.23835,0%1.20722.91521.708—
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-30.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu produse diverse · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DALMAR SUPPORT S.R.L.

Este DALMAR SUPPORT S.R.L. o firmă activă?

Da. DALMAR SUPPORT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 30.10.2026).

Este DALMAR SUPPORT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DALMAR SUPPORT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.12.2024 (verificare ANAF din 30.10.2026). Codul de TVA este RO43122940.

Ce cifră de afaceri are DALMAR SUPPORT S.R.L.?

În 2025, DALMAR SUPPORT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 185.513 lei, în creștere cu 264,7% față de 2024, și un profit net de 114.617 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este DALMAR SUPPORT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DALMAR SUPPORT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are DALMAR SUPPORT S.R.L. datorii la ANAF?

DALMAR SUPPORT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DALMAR SUPPORT S.R.L.?

Sediul social declarat al DALMAR SUPPORT S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. PODGORIILOR.

Ce activitate are DALMAR SUPPORT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DALMAR SUPPORT S.R.L. este „Intermedieri în comerțul cu produse diverse” (cod CAEN 4619).

Când a fost înființată DALMAR SUPPORT S.R.L.?

DALMAR SUPPORT S.R.L. a fost înregistrată pe 01.10.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2020012628401.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DALMAR SUPPORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala