identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

LOREN & BLO CONFORT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43222493J30/878/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
39mii lei
▼ 60,5% vs. 2022
Profit net · 2023
−2.912lei
▼ 105,3% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2023, LOREN & BLO CONFORT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 38.875 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 60,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 2.912 lei. Datoriile totale au crescut cu 25,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2023 (-2.912 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43222493
Nr. Reg. Comerțului
J30/878/2020 · EUID ROONRC.J30/878/2020
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-10-21 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Carei
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Sat Vezendiu Com. Tiream
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT VEZENDIU COM. TIREAM, STR. PRINCIPALĂ, NR.71 · 2 firme aici
Cod poștal
447327

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-19 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
38.875 lei
▼ 60,5%
Profit net
-2.912 lei
▼ 105,3%
Datorii
13.887 lei
▲ 25,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 416.581 lei2022: 98.491 lei2023: 38.875 lei39 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 108.710 lei2022: 54.897 lei2023: -2.912 lei−2.91220212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
-7,5%
Creștere CA an/an
-60,5%
CA / salariat
38.875 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-5,6%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202338.875 lei-2.912 lei13.887 lei66.112 lei52.225 lei1
202298.491 lei54.897 lei11.084 lei66.221 lei55.137 lei1
2021416.581 lei108.710 lei36.327 lei145.237 lei108.910 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-19.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

WT
WOODY TERMO CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51163029 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Satu Mare

SJ
SAMIS JUNIOR CONST S.R.L.
CUI 51057958 · Sat Viile Satu Mare Com. Viile Satu Mare
UC
UNIREA CONSTRUCT BERCU S.R.L.
CUI 50931021 · Sat Bercu Com. Lazuri
MC
MASTERBUILD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50866284 · Mun. Satu Mare
VE
VIG ESTATE S.R.L.
CUI 50831910 · Sat Vetiş Com. Vetiş
CC
CĂPRĂRIN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50824335 · Sat Domăneşti Com. Moftin
RS
RAHEL S.R.L.
CUI 50824300 · Sat Mihăieni Com. Acâş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2020 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2020 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LOREN & BLO CONFORT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →