identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ONE BY CAFADARU S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 43423144J2020016890406Plătitor TVA din 2022TVA la încasareVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
997mii €
▼ 4,1% vs. 2024
Profit net · 2025
24mii €
▼ 74,2% vs. 2024
Salariați
20
▲ 185,7% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

ONE BY CAFADARU S.R.L. (CUI 43423144, nr. J2020016890406) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2020. Activitatea principală: repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531). Este plătitoare de TVA din 2022. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 5,03 mil lei și 20 de salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, ONE BY CAFADARU S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 5.027.277 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 2,7%. Rezultatul net a fost un profit de 121.707 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 20.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43423144
Nr. Reg. Comerțului
J2020016890406 · EUID ROONRC.J2020016890406
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 2 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BAICULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN1234567
  1. PROD M.V.B. DIANA SRL · 28 m · CAEN 2599 · +3 firme la aceeași adresă
  2. VIPA 2001 COMIMPEX S.R.L. · 31 m · CAEN 4711 · +2 firme la aceeași adresă
  3. GETCARM SRL · 34 m · CAEN 4722 · +1 firme la aceeași adresă
  4. TREXIMCO SRL · 36 m · CAEN 1429
  5. ANAIROD IMPEX S.R.L. · 75 m · CAEN 8510 · +13 firme la aceeași adresă
  6. EURODESIGN ACTIV SRL · 90 m · CAEN 4941 · +3 firme la aceeași adresă
  7. PROBELECTRO SRL · 104 m · +11 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

6 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025997 mii €▼ 4,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
260 mii520 mii779 mii1,04 mil2023 · cifră de afaceri: 795.742 €2023 · profit net: 224.319 €20232024 · cifră de afaceri: 1.039.090 €2024 · profit net: 93.487 €20242025 · cifră de afaceri: 996.862 €997 mii2025 · profit net: 24.133 €2025
Salariați
20▲ 185,7%
20232025
Datorii totale
1,49 mil €▼ 12,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 9531 · 10.706 firme · mai sus decât 97% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Municipiul București · mai sus decât 92% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
2,4% marjă · mai sus decât 46% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
2,4%
Creștere CA an/an
-4,1%
CA / salariat
49.843 €
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,4%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+222,1%/an
Grad de îndatorare
73%
Angajați, în timp
2 → 20 (2022–2025, +900%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025996.862−4,1%24.133−74,2%2,4%1.489.7922.033.921550.29520
20241.039.090+30,6%93.487−58,3%9,0%1.711.0372.344.198533.4077
2023795.742224.31928,2%319.847757.876442.4285
Încă 3 ani de istoric (2020–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Mărci înregistrate

1

Mărcile depuse pe numele firmei la OSIM, EUIPO sau WIPO, după registrul TMview.

ONE BY CAFADARU OSIM 2025

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
67 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Dosare în instanță

275
Dosare în care firma apare ca parte
275
Ca reclamant
215
Ca pârât
6
Ca creditor
3
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-10-0837415/300/2026Judecătoria Sectorul2bucuresticerere de valoare redusăFondReclamant
2026-10-0760141/299/2026Judecătoria Sectorul1bucuresticerere de valoare redusă 5482 LEIFondReclamant
2026-10-0760154/299/2026Judecătoria Sectorul1bucuresticerere de valoare redusă 16305,64 LEIFondReclamant
2026-10-0760156/299/2026Judecătoria Sectorul1bucuresticerere de valoare redusă 10115,11 LEIFondReclamant
2026-10-0736521/301/2026Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusă 6.494,53 LEIFondReclamant
2026-10-0760208/299/2026Judecătoria Sectorul1bucuresticerere de valoare redusă 3359,48 LEIFondReclamant
2026-10-0525921/300/2025Tribunalul BucurestipretenţiiApelIntimat
2026-09-3035718/301/2026Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusă 14.587,26 LEIFondReclamant
2026-09-3035719/301/2026Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusă 15.881,74 LEIFondReclamant
2026-09-2535226/301/2026Judecătoria Sectorul3bucuresticerere de valoare redusă 2548,78 LEIFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Listăm cele mai recente 30 dosare din 275; restul se pot consulta pe portal.just.ro. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
ONE CAFADARU S.R.L.50684797în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 5,03 mil lei, 20 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-05-05.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre ONE BY CAFADARU S.R.L.

Este ONE BY CAFADARU S.R.L. o firmă activă?

Da. ONE BY CAFADARU S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este ONE BY CAFADARU S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ONE BY CAFADARU S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.05.2022 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO43423144.

Ce cifră de afaceri are ONE BY CAFADARU S.R.L.?

În 2025, ONE BY CAFADARU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 5.027.277 lei, în scădere cu 2,7% față de 2024, și un profit net de 121.707 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are ONE BY CAFADARU S.R.L.?

În 2025, ONE BY CAFADARU S.R.L. a raportat un număr mediu de 20 de salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este ONE BY CAFADARU S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care ONE BY CAFADARU S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 10.10.2026.

Are ONE BY CAFADARU S.R.L. procese în instanță?

Da, ONE BY CAFADARU S.R.L. apare în 275 de dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are ONE BY CAFADARU S.R.L. datorii la ANAF?

ONE BY CAFADARU S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul ONE BY CAFADARU S.R.L.?

Sediul social declarat al ONE BY CAFADARU S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR BAICULUI.

Ce activitate are ONE BY CAFADARU S.R.L.?

Activitatea principală declarată a ONE BY CAFADARU S.R.L. este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

Când a fost înființată ONE BY CAFADARU S.R.L.?

ONE BY CAFADARU S.R.L. a fost înregistrată pe 08.12.2020, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2020016890406.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ONE BY CAFADARU S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala