identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

CRISALEX VAN CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 43433296J29/2342/2020Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
1,74mil lei
▲ 202,8% vs. 2022
Profit net · 2023
574mii lei
▲ 416,9% vs. 2022
Salariați
6
▲ 50,0% vs. 2022
Vechime
5ani
din 2020
În anul 2023, CRISALEX VAN CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.741.564 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 202,8%. Rezultatul net a fost un profit de 574.011 lei. Datoriile totale au crescut cu 185,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43433296
Nr. Reg. Comerțului
J29/2342/2020 · EUID ROONRC.J29/2342/2020
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2020-12-10 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Băicoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2023)
1.741.564 lei
▲ 202,8%
Profit net
574.011 lei
▲ 416,9%
Datorii
84.689 lei
▲ 185,5%
Salariați
6
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 703.813 lei2022: 575.187 lei2023: 1.741.564 lei1,74 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 135.400 lei2022: 111.053 lei2023: 574.011 lei574 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 32022: 42023: 6620212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
33,0%
Creștere CA an/an
+202,8%
CA / salariat
290.261 lei
Datorii / active
11%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
82,4%
Creștere medie anuală (2020–2023)
+131,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023380.603 $125.445 $18.508 $170.762 $152.254 $6
2022122.581 $23.667 $6.322 $56.121 $49.799 $4
2021169.064 $32.525 $16.551 $81.406 $64.854 $3
🔒 Încă 1 an de istoric (2020–2020) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

AC
ALEXCRIS CONSTRUCT S.R.L.
CUI 51953737 · Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 6 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CORINA PROD SRL5351380radiată
KATALEX CONSTRUCT SRL19156583radiată
MIRAL CĂTĂ CONSTRUCT SRL30181308radiată
NIKVAN INTERCONS SRL33585874radiată
STAVO SERV SRL13692264radiată
VAMCRISAL EXPERT S.R.L.40066934radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Prahova

VC
VIATEH CORPORATION S.R.L.
CUI 54824753 · Orş. Urlaţi
AJ
ADRIAN JRR S.R.L.
CUI 54779822 · Orş. Băicoi
AE
ASHER EXPERT CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54637801 · Orş. Boldeşti-Scăeni
BR
BAUAND ROAD CONSTRUCT S.R.L.
CUI 53116899 · Sat Ţânţăreni Com. Blejoi
US
UNI SOFT INSTAL S.R.L.
CUI 52847475 · Sat Cornu de Jos Com. Cornu
DRUM ŞI PLUVIALE S.R.L.
CUI 52261998 · Sat Diţeşti Com. Filipeştii de Pădure

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CRISALEX VAN CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →