identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

MASKELYNE MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 8220 — Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
CUI 43518996J12/30/2021Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,56mil lei
▼ 48,6% vs. 2024
Profit net · 2025
1,39mil lei
▼ 53,3% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, MASKELYNE MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.561.212 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 48,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.390.834 lei. Datoriile totale au crescut cu 133,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43518996
Nr. Reg. Comerțului
J12/30/2021 · EUID ROONRC.J12/30/2021
Cod CAEN
8220 — Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-01-06 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.561.212 lei
▼ 48,6%
Profit net
1.390.834 lei
▼ 53,3%
Datorii
4.537.416 lei
▲ 133,7%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.471.133 lei2024: 3.039.462 lei2025: 1.561.212 lei1,56 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.554.156 lei2024: 2.978.433 lei2025: 1.390.834 lei1,39 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
89,1%
Creștere CA an/an
-48,6%
CA / salariat
780.606 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-15,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.561.212 lei1.390.834 lei4.537.416 lei13.005.576 lei7.745.235 lei2
20243.039.462 lei2.978.433 lei1.941.660 lei12.786.548 lei8.499.138 lei2
20232.471.133 lei1.554.156 lei269.475 lei8.825.264 lei5.520.704 lei2
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

17 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADK SYSTEMS SRL28086010în funcțiune
BAGHEERA AKAADAMEE S.R.L.44764441în funcțiune
FAMOUS CLUB SRL32079410în procedură
INTERNATIONAL MANIPULATION SYSTEMS S.R.L.43519681în procedură
INTERNATIONAL SONDAJ MARKETING S.R.L.43485473în funcțiune
MAPOGO SERVICES S.R.L.43503103în funcțiune
MASKERY CONSULTANCY S.R.L.43510291în funcțiune
SAKRAF DEKHABHAAL S.R.L.43510305în funcțiune
SAKRAF MAJA S.R.L.44908148în funcțiune
SAKRAF MANAGEMENT S.R.L.43548911în funcțiune
SAKRAF MYOOPHAND S.A.43538942în funcțiune
SAKRAF PARIDRSHY SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ43519690în funcțiune
SANSTHAAN AKELA S.R.L.43507172în funcțiune
SEEONEE CONSULTANCY S.R.L.43507180în funcțiune
SWORDFISH CONSULTANCY S.R.L.43507199în funcțiune
VIZUINA LUPULUI S.R.L.41634870în funcțiune
WOLF'S LAIR S.R.L.41634072în procedură

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · Cluj

NS
NATURA SUPPORT CENTER S.R.L.
CUI 55228520 · Sat Mihai Viteazu Com. Mihai Viteazu
VP
VITALY PLUS S.R.L.
CUI 54699448 · Mun. Turda
NG
NOVA GLOBAL SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54464891 · Mun. Cluj-Napoca
BH
BIO HEALTH REMEDIES S.R.L.
CUI 52496838 · Mun. Cluj-Napoca
BV
BRAUER VERWALTUNGSSERVICE SOCIETATE ÎN NUME COLECTIV
CUI 50933006 · Sat Floreşti Com. Floreşti
KS
KARMACY S.R.L.
CUI 50893092 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MASKELYNE MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →