identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

RULAGRI INDUSTRIAL S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 43549933J33/58/2021Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
526mii lei
▲ 18,0% vs. 2024
Profit net · 2025
74mii lei
▲ 25,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, RULAGRI INDUSTRIAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 526.490 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 18,0%. Rezultatul net a fost un profit de 74.281 lei. Datoriile totale au crescut cu 34,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43549933
Nr. Reg. Comerțului
J33/58/2021 · EUID ROONRC.J33/58/2021
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-01-13 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. UNIRII, NR.22
Cod poștal
720018

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
526.490 lei
▲ 18,0%
Profit net
74.281 lei
▲ 25,5%
Datorii
219.757 lei
▲ 34,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 357.254 lei2024: 446.152 lei2025: 526.490 lei526 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 58.092 lei2024: 59.184 lei2025: 74.281 lei74 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,1%
Creștere CA an/an
+18,0%
CA / salariat
526.490 lei
Datorii / active
49%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
32,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+42,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025526.490 lei74.281 lei219.757 lei451.629 lei231.872 lei1
2024446.152 lei59.184 lei162.931 lei320.522 lei157.591 lei1
2023357.254 lei58.092 lei178.496 lei276.904 lei98.408 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Suceava

CS
CASTORMAN S.R.L.
CUI 54610440 · Mun. Suceava
DS
DECOMAT S.R.L.
CUI 50954831 · Mun. Suceava
RS
ROMPAINT S.R.L.
CUI 50673003 · Mun. Suceava
SS
SVZET S.R.L.
CUI 50642589 · Mun. Suceava
FS
FINCER S.R.L.
CUI 49576902 · Mun. Suceava
PA
PP AND CO S.R.L.
CUI 44749476 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RULAGRI INDUSTRIAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →