identitate. Intră în cont Pro
2 ANI PE PIAȚĂ

SVZET S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 50642589J2024027829000Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 08.11.2026zet.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Cifră de afaceri · 2025
593mii lei
▲ 748,4% vs. 2024
Profit net · 2025
42mii lei
▲ 1.280,1% vs. 2024
Salariați
2
Vechime
2ani
din 2024
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SVZET S.R.L. (CUI 50642589, nr. J2024027829000) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Suceava, județul Suceava, înființată în 2024. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN 4752). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 593 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 08.11.2026.

În anul 2025, SVZET S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 592.776 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 748,4%. Rezultatul net a fost un profit de 42.369 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
50642589
Nr. Reg. Comerțului
J2024027829000 · EUID ROONRC.J2024027829000
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2024-10-03 (2 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. UNIRII
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
720165

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-08 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
zet.ro
Email
contact@zet.ro
Ultima schimbare
platformă schimbată: — → Magento · 15.10.2026
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi 09:00–17:00 · Sâ 09:00–14:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 191 firme.

100 m250 m500 mN12345678
  1. FOREST CONSTRUCT SRL · 213 m · CAEN 4120
  2. PROUNIX SRL · 219 m · CAEN 6201
  3. ELIMECRO SRL · 315 m · CAEN 2562
  4. CORNELIUS SRL · 340 m · CAEN 1072 · +1 firme la aceeași adresă
  5. DANIRAD ART S.R.L. · 408 m · CAEN 5630 · +1 firme la aceeași adresă
  6. EURO EXCHANGE SRL · 463 m · CAEN 6713 · +11 firme la aceeași adresă
  7. URANUS SNACK SRL · 475 m · CAEN 5510
  8. VISIONVIO S.R.L. · 532 m · CAEN 8121

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

2 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025593 mii lei▲ 748,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
148 mii296 mii445 mii593 mii2024 · cifră de afaceri: 69.873 lei2024 · profit net: 3.070 lei20242025 · cifră de afaceri: 592.776 lei593 mii2025 · profit net: 42.369 lei2025
Salariați
2
20242025
Datorii totale
336 mii lei▲ 46,7%
20242025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4752 · 2.864 firme · mai sus decât 47% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Suceava · mai sus decât 67% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
7,2% marjă · mai sus decât 68% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
7,1%
Creștere CA an/an
+748,4%
CA / salariat
296.388 lei
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
92,8%
Grad de îndatorare
88%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025592.776+748%42.369+999%7,1%336.495382.13445.6392
202469.8733.0704,4%229.380232.6503.2700

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2024–2025). Ultima actualizare: 2026-11-08.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
MARVIS FURNITURE S.R.L.43267908radiată
MARVIS NORD CONCEPT S.R.L.40876566radiată
PROUNIX SRL28385586în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 676 mii lei, 2 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2024 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2024 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-09-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-10AdresăJUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. EROILOR, NR.23, ET.PARTERJUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. UNIRII, NR.36
2026-08-10Cod CAEN47914752

Întrebări despre SVZET S.R.L.

Este SVZET S.R.L. o firmă activă?

Da. SVZET S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 08.11.2026).

Este SVZET S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, SVZET S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.11.2024 (verificare ANAF din 08.11.2026). Codul de TVA este RO50642589.

Ce cifră de afaceri are SVZET S.R.L.?

În 2025, SVZET S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 592.776 lei, în creștere cu 748,4% față de 2024, și un profit net de 42.369 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SVZET S.R.L.?

În 2025, SVZET S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SVZET S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SVZET S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are SVZET S.R.L. datorii la ANAF?

SVZET S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SVZET S.R.L.?

Sediul social declarat al SVZET S.R.L. este în JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, CAL. UNIRII.

Ce activitate are SVZET S.R.L.?

Activitatea principală declarată a SVZET S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate” (cod CAEN 4752).

Când a fost înființată SVZET S.R.L.?

SVZET S.R.L. a fost înregistrată pe 03.10.2024, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2024027829000.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SVZET S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala