identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SECUREELECTRICAL S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 43670438J2021000388222Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 06.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
7,11mil lei
▲ 40,2% vs. 2024
Profit net · 2025
119mii lei
▼ 44,7% vs. 2024
Salariați
18
▼ 25,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

SECUREELECTRICAL S.R.L. (CUI 43670438, nr. J2021000388222) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Lunca Cetățuii, comuna Ciurea, județul Iași, înființată în 2021. Activitatea principală: lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 7,11 mil lei și 18 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 06.11.2026.

În anul 2025, SECUREELECTRICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 7.109.738 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,2%. Rezultatul net a fost un profit de 119.344 lei. Datoriile totale au scăzut cu 15,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 18.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43670438
Nr. Reg. Comerțului
J2021000388222 · EUID ROONRC.J2021000388222
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-04 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Lunca Cetăţuii Com. Ciurea
Adresă
JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. MĂLINULUI · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
707085
Contact declarat
19 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-06 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20257,11 mil lei▲ 40,2% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
2,20 mil4,41 mil6,61 mil8,81 mil2023 · cifră de afaceri: 8.810.172 lei2023 · profit net: 1.818.280 lei20232024 · cifră de afaceri: 5.070.941 lei2024 · profit net: 215.991 lei20242025 · cifră de afaceri: 7.109.738 lei7,11 mil2025 · profit net: 119.344 lei2025
Salariați
18▼ 25,0%
20232025
Datorii totale
400 mii lei▼ 15,7%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 4100 · 21.308 firme · mai sus decât 92% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 10%
Iași · mai sus decât 95% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,7% marjă · mai sus decât 30% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,7%
Creștere CA an/an
+40,2%
CA / salariat
394.985 lei
Datorii / active
25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
9,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+8,4%/an
Grad de îndatorare
25%
Angajați, în timp
21 → 18 (2021–2025, -14%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20257.109.738+40,2%119.344−44,7%1,7%400.2761.612.0221.212.33718
20245.070.941−42,4%215.991−88,1%4,3%474.6184.525.6274.046.03324
20238.810.1721.818.28020,6%501.6584.812.6854.311.02723
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-06.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

8
Dosare în care firma apare ca parte
8
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-2712682/245/2026Judecătoria Iasirecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2026-03-2512046/245/2026Judecătoria Iasirecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2026-02-165344/245/2026Judecătoria Iasivalidare poprireFondTerţ poprit
2026-02-121410/256/2026Judecătoria Medgidiavalidare poprire ds.exec.318/2024 al SPEJ EXECUTIOFondTerţ poprit
2026-01-19344/256/2026Judecătoria Medgidiavalidare poprire ds.exec.287/2024 al SPEJ EXECUTIOFondTerţ poprit
2025-10-1636925/245/2025Judecătoria Iasivalidare poprireFondTerţ poprit
2023-12-2940080/245/2023Judecătoria Iasirecunoaşterea hotărârilor penale sau a altor acte judiciare străine (Legea 302/2FondIntimat
2023-05-124118/256/2023Judecătoria Medgidiavalidare poprire 533/G/2022FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DEKORATE VISION S.R.L.47827676în funcțiune
KMC ELECTRICAL S.R.L.48637947în dizolvare
PRIORI CONSTRUCT SRL24716679radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 7,48 mil lei, 18 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre SECUREELECTRICAL S.R.L.

Este SECUREELECTRICAL S.R.L. o firmă activă?

Da. SECUREELECTRICAL S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 06.11.2026).

Este SECUREELECTRICAL S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, SECUREELECTRICAL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.03.2021 (verificare ANAF din 06.11.2026). Codul de TVA este RO43670438.

Ce cifră de afaceri are SECUREELECTRICAL S.R.L.?

În 2025, SECUREELECTRICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.109.738 lei, în creștere cu 40,2% față de 2024, și un profit net de 119.344 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are SECUREELECTRICAL S.R.L.?

În 2025, SECUREELECTRICAL S.R.L. a raportat un număr mediu de 18 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este SECUREELECTRICAL S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care SECUREELECTRICAL S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are SECUREELECTRICAL S.R.L. procese în instanță?

Da, SECUREELECTRICAL S.R.L. apare în 8 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are SECUREELECTRICAL S.R.L. datorii la ANAF?

SECUREELECTRICAL S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul SECUREELECTRICAL S.R.L.?

Sediul social declarat al SECUREELECTRICAL S.R.L. este în JUD. IAŞI, SAT LUNCA CETĂŢUII COM. CIUREA, STR. MĂLINULUI.

Ce activitate are SECUREELECTRICAL S.R.L.?

Activitatea principală declarată a SECUREELECTRICAL S.R.L. este „Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4100).

Când a fost înființată SECUREELECTRICAL S.R.L.?

SECUREELECTRICAL S.R.L. a fost înregistrată pe 04.02.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021000388222.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SECUREELECTRICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala