identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

ESKYO INVEST S.R.L.

CAEN 4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
CUI 43689341J2021002077409Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,09mil lei
▲ 436,0% vs. 2024
Profit net · 2025
470mii lei
▲ 6.274,8% vs. 2024
Salariați
21
▲ 950,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, ESKYO INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.085.599 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 436,0%. Rezultatul net a fost un profit de 470.333 lei. Datoriile totale au crescut cu 144,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 21.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43689341
Nr. Reg. Comerțului
J2021002077409 · EUID ROONRC.J2021002077409
Cod CAEN
4672 — Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.085.599 lei
▲ 436,0%
Profit net
470.333 lei
▲ 6.274,8%
Datorii
398.200 lei
▲ 144,1%
Salariați
21
▲ +19
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 730.936 lei2024: 575.683 lei2025: 3.085.599 lei3,09 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 71.503 lei2024: 7.378 lei2025: 470.333 lei470 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 22025: 212120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
15,2%
Creștere CA an/an
+436,0%
CA / salariat
146.933 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
104,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+328,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.085.599 lei470.333 lei398.200 lei782.137 lei448.838 lei21
2024575.683 lei7.378 lei163.104 lei141.609 lei-21.495 lei2
2023730.936 lei71.503 lei111.939 lei83.066 lei-28.873 lei5
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
B.M.S. THERAPIES S.R.L.39525030radiată
ESKYO AUTOSERV IMPEX S.R.L.51182039în funcțiune
ESKYOTEAM S.R.L.48166777în funcțiune
RAL AUTOCOM IMPEX SRL33849160în funcțiune
RAL EUROCAR IMPEX S.R.L.48897904în funcțiune
RCX AUTOLOGISTIC IMPEX S.R.L.38443188în funcțiune
RCX AUTOSERV IMPEX SRL29439765în funcțiune
RCX TEAM TCB S.R.L.47248950în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · Municipiul București

AS
ARTING SERV S.R.L.
CUI 54621724 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AP
AUTO PARTS WAREHOUSE S.R.L.
CUI 54317769 · Sector 1 Mun. Bucureşti
TF
TRADE FILMS S.R.L.
CUI 53635985 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PS
PRIMEPOLLEN S.R.L.
CUI 52469906 · Sector 1 Mun. Bucureşti
RS
ROMAPOLLEN S.R.L.
CUI 52464941 · Sector 1 Mun. Bucureşti
CA
CEMAR AUTO MANUFACTURING S.R.L.
CUI 51028774 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESKYO INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →