identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

8 DIMENSION TECHNOLOGY S.R.L.

CAEN 4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
CUI 43766916J2021000104363Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 18.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
155mii €
▲ 3,1% vs. 2024
Profit net · 2025
64mii €
▲ 431,0% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, 8 DIMENSION TECHNOLOGY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 781.080 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,5%. Rezultatul net a fost un profit de 322.220 lei. Datoriile totale au crescut cu 73,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43766916
Nr. Reg. Comerțului
J2021000104363 · EUID ROONRC.J2021000104363
Cod CAEN
4684 — Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-02-19 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Tulcea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
TULCEA
Localitate
Mun. Tulcea
Adresă
JUD. TULCEA, MUN. TULCEA, STR. 1848
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
—
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 19 firme.

100 mN12345678
  1. C & C CONSULT GRUP SRL · 21 m · CAEN 7430
  2. MODUL PREST S.R.L. · 41 m · CAEN 4941 · +9 firme la aceeași adresă
  3. MITA-POLAR SOCIETATE IN NUME COLECTIV · 60 m · CAEN 9521 · +2 firme la aceeași adresă
  4. DECOMIN DESIGN S.R.L. · 66 m · CAEN 7410 · +2 firme la aceeași adresă
  5. PEPILI NAVARO SRL · 112 m · CAEN 4933 · +2 firme la aceeași adresă
  6. ALCA PREST-COM SRL · 120 m · CAEN 4711
  7. COMPANY SIMON SRL · 121 m · CAEN 4711 · +7 firme la aceeași adresă
  8. SAMI-SERVICE S.R.L. · 125 m · CAEN 4532 · +10 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025155 mii €▲ 3,1% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
39 mii77 mii116 mii155 mii2023 · cifră de afaceri: 88.168 €2023 · profit net: 17.864 €20232024 · cifră de afaceri: 150.226 €2024 · profit net: -19.305 €20242025 · cifră de afaceri: 154.881 €155 mii2025 · profit net: 63.893 €2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
125 mii €▲ 71,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4684 · 744 firme · mai sus decât 30% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Tulcea · mai sus decât 74% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
41,3% marjă · mai sus decât 97% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
41,3%
Creștere CA an/an
+3,1%
CA / salariat
154.881 €
Datorii / active
63%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
88,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+59,4%/an
Grad de îndatorare
63%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025154.881+3,1%63.89341,3%125.277197.86872.5911
2024150.226+70,4%-19.305−208%-12,9%73.23882.5349.2961
202388.16817.86420,3%109.828138.59328.7651
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-18.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MPT MARINE PIPE TECHNOLOGY S.R.L.51024527în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 4,22 mil lei, 27 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · Tulcea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
8 DIMENSION TECHNOLOGY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →