identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

DON GARAGE CENTER S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 43822340J2021000733226Plătitor TVA din 2024Verificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
789mii lei
▼ 4,8% vs. 2024
Profit net · 2025
35mii lei
▲ 7,9% vs. 2024
Salariați
5
▲ 66,7% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

DON GARAGE CENTER S.R.L. (CUI 43822340, nr. J2021000733226) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Rediu, județul Iași, înființată în 2021. Activitatea principală: repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531). Este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 789 mii lei și 5 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, DON GARAGE CENTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 788.884 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,8%. Rezultatul net a fost un profit de 34.987 lei. Datoriile totale au crescut cu 190,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
Semnale de atenție
  • Datorii peste active — Datoriile (709.462 lei) depășesc activele totale (702.514 lei) în 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43822340
Nr. Reg. Comerțului
J2021000733226 · EUID ROONRC.J2021000733226
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-01 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Rediu Com. Rediu
Adresă
JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, STR. DEALUL ZORILOR · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
707405
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

3 firme

Sediul, localizat la nivel de stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 95 firme.

100 m250 m500 mN123
  1. REDIU CATERING SRL · 63 m · CAEN 5611
  2. DEPANARI RAPIDE S.R.L. · 231 m · CAEN 4321
  3. SINPUR ENERGY SRL · 611 m · CAEN 4321

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025789 mii lei▼ 4,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
207 mii415 mii622 mii829 mii2023 · cifră de afaceri: 293.546 lei2023 · profit net: -70.859 lei20232024 · cifră de afaceri: 829.033 lei2024 · profit net: 32.439 lei20242025 · cifră de afaceri: 788.884 lei789 mii2025 · profit net: 34.987 lei2025
Salariați
5▲ 66,7%
20232025
Datorii totale
709 mii lei▲ 190,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 25%
CAEN 9531 · 10.706 firme · mai sus decât 77% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Iași · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
4,4% marjă · mai sus decât 53% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
4,4%
Creștere CA an/an
-4,8%
CA / salariat
157.777 lei
Datorii / active
101%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
245,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+61,5%/an
Grad de îndatorare
101%
Angajați, în timp
3 → 5 (2021–2025, +67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025788.884−4,8%34.987+7,9%4,4%709.462702.51414.2445
2024829.033+182%32.4393,9%244.261223.518-20.7433
2023293.546-70.859-24,1%223.764170.581-53.1832
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-10-0842460/245/2026Judecătoria Iasiactiune in raspundere delictualaFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DON GARAGE PREMIUM WASH S.R.L.46686943în dizolvare
ZANTE C.L.A. SRL35321100în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 3 active, cifră de afaceri cumulată 827 mii lei, 6 salariați, 1 radiată sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Iași

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre DON GARAGE CENTER S.R.L.

Este DON GARAGE CENTER S.R.L. o firmă activă?

Da. DON GARAGE CENTER S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este DON GARAGE CENTER S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, DON GARAGE CENTER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.09.2024 (verificare ANAF din 01.11.2026). Codul de TVA este RO43822340.

Ce cifră de afaceri are DON GARAGE CENTER S.R.L.?

În 2025, DON GARAGE CENTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 788.884 lei, în scădere cu 4,8% față de 2024, și un profit net de 34.987 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are DON GARAGE CENTER S.R.L.?

În 2025, DON GARAGE CENTER S.R.L. a raportat un număr mediu de 5 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este DON GARAGE CENTER S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care DON GARAGE CENTER S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 15.10.2026.

Are DON GARAGE CENTER S.R.L. procese în instanță?

Da, DON GARAGE CENTER S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are DON GARAGE CENTER S.R.L. datorii la ANAF?

DON GARAGE CENTER S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul DON GARAGE CENTER S.R.L.?

Sediul social declarat al DON GARAGE CENTER S.R.L. este în JUD. IAŞI, SAT REDIU COM. REDIU, STR. DEALUL ZORILOR.

Ce activitate are DON GARAGE CENTER S.R.L.?

Activitatea principală declarată a DON GARAGE CENTER S.R.L. este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

Când a fost înființată DON GARAGE CENTER S.R.L.?

DON GARAGE CENTER S.R.L. a fost înregistrată pe 01.03.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021000733226.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DON GARAGE CENTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala