identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FINISARI DECOR LUX S.R.L.

CAEN 4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților
CUI 43823027J2021000209392Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
100mii lei
▲ 21,3% vs. 2024
Profit net · 2025
22mii lei
▲ 27,5% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FINISARI DECOR LUX S.R.L. (CUI 43823027, nr. J2021000209392) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Focșani, județul Vrancea, înființată în 2021. Activitatea principală: lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 100 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, FINISARI DECOR LUX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.560 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 21,3%. Rezultatul net a fost un profit de 22.381 lei. Datoriile totale au crescut cu 216,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43823027
Nr. Reg. Comerțului
J2021000209392 · EUID ROONRC.J2021000209392
Cod CAEN
4333 — Lucrări de pardosire și placare a pereților
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-01 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA TUDOR VLADIMIRESCU
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
620024

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

6 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 8 firme.

100 mN123456
  1. FESTINA IMPEX S.R.L. · 22 m · CAEN 5211 · +3 firme la aceeași adresă
  2. NAN COMPREST SRL · 32 m · CAEN 1107 · +11 firme la aceeași adresă
  3. SEAFOOD TRADE SRL · 115 m · CAEN 4617
  4. CRINUL ALB SRL · 128 m · CAEN 4683
  5. ANDALEXIS S.R.L. · 130 m · CAEN 5211 · +12 firme la aceeași adresă
  6. "ASOCIATIA CRESCATORILOR DE ALBINE DIN ROMANIA" FILIALA VRANCEA · 133 m · +8 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025100 mii lei▲ 21,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
25 mii50 mii75 mii100 mii2023 · cifră de afaceri: 85.800 lei2023 · profit net: 17.733 lei20232024 · cifră de afaceri: 82.100 lei2024 · profit net: 17.551 lei20242025 · cifră de afaceri: 99.560 lei100 mii2025 · profit net: 22.381 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
8.680 lei▲ 216,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4333 · 2.090 firme · mai sus decât 31% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Vrancea · mai sus decât 34% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
22,5% marjă · mai sus decât 61% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
22,5%
Creștere CA an/an
+21,3%
CA / salariat
99.560 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+25,3%/an
Grad de îndatorare
28%
Angajați, în timp
1 → 1 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202599.560+21,3%22.381+27,5%22,5%8.68031.30122.6211
202482.100−4,3%17.551−1,0%21,4%2.74720.53817.7911
202385.80017.73320,7%2.74420.75718.0131
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de pardosire și placare a pereților · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FINISARI DECOR LUX S.R.L.

Este FINISARI DECOR LUX S.R.L. o firmă activă?

Da. FINISARI DECOR LUX S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este FINISARI DECOR LUX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FINISARI DECOR LUX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are FINISARI DECOR LUX S.R.L.?

În 2025, FINISARI DECOR LUX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 99.560 lei, în creștere cu 21,3% față de 2024, și un profit net de 22.381 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FINISARI DECOR LUX S.R.L.?

În 2025, FINISARI DECOR LUX S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FINISARI DECOR LUX S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FINISARI DECOR LUX S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 30.09.2026.

Are FINISARI DECOR LUX S.R.L. datorii la ANAF?

FINISARI DECOR LUX S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FINISARI DECOR LUX S.R.L.?

Sediul social declarat al FINISARI DECOR LUX S.R.L. este în JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, ALEEA TUDOR VLADIMIRESCU.

Ce activitate are FINISARI DECOR LUX S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FINISARI DECOR LUX S.R.L. este „Lucrări de pardosire și placare a pereților” (cod CAEN 4333).

Când a fost înființată FINISARI DECOR LUX S.R.L.?

FINISARI DECOR LUX S.R.L. a fost înregistrată pe 01.03.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021000209392.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FINISARI DECOR LUX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala