identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

VISION SERONEX S.R.L.

CAEN 9313 — Activități ale centrelor de fitness
CUI 43836140J24/398/2021Neplătitor TVAVerificat ANAF 03.11.2026theonefitnessromania.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2023 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
148mii lei
▲ 3,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1.484lei
▲ 123,2% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

VISION SERONEX S.R.L. (CUI 43836140, nr. J24/398/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Baia Sprie, județul Maramureș, înființată în 2021. Activitatea principală: activități ale centrelor de fitness (CAEN 9313). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 148 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 03.11.2026.

În anul 2025, VISION SERONEX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 148.067 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 3,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.484 lei. Datoriile totale au scăzut cu 7,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43836140
Nr. Reg. Comerțului
J24/398/2021 · EUID ROONRC.J24/398/2021
Cod CAEN
9313 — Activități ale centrelor de fitness
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-02 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Maramureş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Orş. Baia Sprie
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, ALEEA MINERILOR
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
435100
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
theonefitnessromania.ro
Email
contact@theonefitnessromania.ro

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 10 firme.

100 m250 mN12345678
  1. CITRIN OLIVINA SRL · 133 m · CAEN 9313 · +3 firme la aceeași adresă
  2. ANDRAS & RODIKA MDS S.R.L. · 173 m · CAEN 4617 · +3 firme la aceeași adresă
  3. LINK7 SOFTWARE S.R.L. · 222 m · CAEN 6210
  4. PAINT DROPS SRL · 243 m · CAEN 3109
  5. INEDIT TRANSILVANIAN CARS S.R.L. · 244 m · CAEN 4782
  6. AZPRO S.R.L. · 261 m · CAEN 4690
  7. KREATIVATOR S.R.L. · 272 m · CAEN 4791
  8. COMFORT HOME SCENT SRL · 318 m · CAEN 4754

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

3 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025148 mii lei▲ 3,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
37 mii74 mii111 mii148 mii2023 · cifră de afaceri: 48.789 lei2023 · profit net: 494 lei20232024 · cifră de afaceri: 142.599 lei2024 · profit net: 665 lei20242025 · cifră de afaceri: 148.067 lei148 mii2025 · profit net: 1.484 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
77 mii lei▼ 7,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9313 · 1.898 firme · mai sus decât 57% dintre ele
Cifră de afaceri, în județsub mediană
Maramureș · mai sus decât 39% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,0% marjă · mai sus decât 42% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
+3,8%
CA / salariat
74.034 lei
Datorii / active
35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
52,2%
Grad de îndatorare
35%
Angajați, în timp
1 → 2 (2023–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025148.067+3,8%1.484+123%1,0%76.585219.6402.8432
2024142.599+192%665+34,6%0,5%82.735248.8291.3592
202348.7894941,0%275.646475.1896941

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-03.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

2
Dosare în care firma apare ca parte
2
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-08-123301/182/2024Tribunalul Maramuresanulare proces verbal de contravenţie E-MAIL, PV, seria ANAD, nr. 0202ApelApelant Petent
2024-03-073301/182/2024Judecătoria Baiamareplângere contravenţională E-MAIL, PV, seria ANAD, nr. 0202FondPetent

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale centrelor de fitness · Maramureș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre VISION SERONEX S.R.L.

Este VISION SERONEX S.R.L. o firmă activă?

Da. VISION SERONEX S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 03.11.2026).

Este VISION SERONEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, VISION SERONEX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 03.11.2026).

Ce cifră de afaceri are VISION SERONEX S.R.L.?

În 2025, VISION SERONEX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 148.067 lei, în creștere cu 3,8% față de 2024, și un profit net de 1.484 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are VISION SERONEX S.R.L.?

În 2025, VISION SERONEX S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este VISION SERONEX S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care VISION SERONEX S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 29.09.2026.

Are VISION SERONEX S.R.L. procese în instanță?

Da, VISION SERONEX S.R.L. apare în 2 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are VISION SERONEX S.R.L. datorii la ANAF?

VISION SERONEX S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul VISION SERONEX S.R.L.?

Sediul social declarat al VISION SERONEX S.R.L. este în JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BAIA SPRIE, ALEEA MINERILOR.

Ce activitate are VISION SERONEX S.R.L.?

Activitatea principală declarată a VISION SERONEX S.R.L. este „Activități ale centrelor de fitness” (cod CAEN 9313).

Când a fost înființată VISION SERONEX S.R.L.?

VISION SERONEX S.R.L. a fost înregistrată pe 02.03.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J24/398/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VISION SERONEX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala