identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

YAN-SAR AUTO S.R.L.

CAEN 4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
CUI 43881559J2021000260399Plătitor TVA din 2021Verificat ANAF 12.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
723mii lei
▲ 210,4% vs. 2024
Profit net · 2025
104mii lei
▲ 2.577,8% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt
În anul 2025, YAN-SAR AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 722.763 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 210,4%. Rezultatul net a fost un profit de 103.790 lei. Datoriile totale au scăzut cu 3,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43881559
Nr. Reg. Comerțului
J2021000260399 · EUID ROONRC.J2021000260399
Cod CAEN
4613 — Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-10 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Tulnici Com. Tulnici
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT TULNICI COM. TULNICI, TULNICI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
627365
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025723 mii lei▲ 210,4% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
181 mii361 mii542 mii723 mii2023 · cifră de afaceri: 339.140 lei2023 · profit net: 86.721 lei20232024 · cifră de afaceri: 232.882 lei2024 · profit net: 3.876 lei20242025 · cifră de afaceri: 722.763 lei723 mii2025 · profit net: 103.790 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
388 mii lei▼ 3,4%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 4613 · 962 firme · mai sus decât 62% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Vrancea · mai sus decât 76% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
14,4% marjă · mai sus decât 66% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
14,4%
Creștere CA an/an
+210,4%
CA / salariat
361.382 lei
Datorii / active
40%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
51,8%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+29,4%/an
Grad de îndatorare
40%
Angajați, în timp
1 → 2 (2021–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025722.763+210%103.790+999%14,4%387.961975.893200.4642
2024232.882−31,3%3.876−95,5%1,7%401.596806.41196.6742
2023339.14086.72125,6%518.735938.81992.7981
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-12.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
INTEROBERT - EXPRESS SRL24976970în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 2 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 1,26 mil lei, 8 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · Vrancea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
YAN-SAR AUTO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →