identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.

CAEN 8622 — Activități de asistență medicală specializată
CUI 43906742J23/6662/2022Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026RO e-Facturasynerva.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
2,90mil lei
▲ 135,8% vs. 2024
Profit net · 2025
1,53mil lei
▲ 166,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. (CUI 43906742, nr. J23/6662/2022) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tunari, județul Ilfov, înființată în 2021. Activitatea principală: activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,90 mil lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.899.388 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 135,8%. Rezultatul net a fost un profit de 1.527.759 lei. Datoriile totale au crescut cu 166,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43906742
Nr. Reg. Comerțului
J23/6662/2022 · EUID ROONRC.J23/6662/2022
Cod CAEN
8622 — Activități de asistență medicală specializată
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-12 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ILFOV
Localitate
Com. Tunari
Adresă
JUD. ILFOV, COM. TUNARI, STR. FAGULUI
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
77180
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
synerva.ro
Email
contact@synerva.ro
Program
Lu,Ma,Mi,Jo,Vi,Sâ,Du 09:00–20:00 · de pe site

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 5 firme.

100 mN12345678
  1. TRUST ADVISORS ZONE S.R.L. · 16 m · CAEN 6619 · +2 firme la aceeași adresă
  2. ZU LABEL SRL · 19 m · CAEN 5630
  3. BESTORANGEIDEA SRL · 25 m · CAEN 7990
  4. ALMED INVESTMENTS S.R.L. · 32 m · CAEN 4646 · +6 firme la aceeași adresă
  5. U TURN TAX REFUND SRL · 34 m · CAEN 7022
  6. VLAD ENE - IMAGISTICA SRL · 39 m · CAEN 8622 · +1 firme la aceeași adresă
  7. MERAKI MKT S.R.L. · 39 m · CAEN 7311
  8. VIOLET ARH SRL · 43 m · CAEN 7111

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 20252,90 mil lei▲ 135,8% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
725 mii1,45 mil2,17 mil2,90 mil2023 · cifră de afaceri: 265.875 lei2023 · profit net: 213.893 lei20232024 · cifră de afaceri: 1.229.375 lei2024 · profit net: 572.507 lei20242025 · cifră de afaceri: 2.899.388 lei2,90 mil2025 · profit net: 1.527.759 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
396 mii lei▲ 166,3%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniutop 10%
CAEN 8622 · 12.511 firme · mai sus decât 95% dintre ele
Cifră de afaceri, în județtop 25%
Ilfov · mai sus decât 88% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
52,7% marjă · mai sus decât 65% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
52,7%
Creștere CA an/an
+135,8%
CA / salariat
2.899.388 lei
Datorii / active
21%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+530,3%/an
Grad de îndatorare
21%
Angajați, în timp
1 → 1 (2021–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.899.388+136%1.527.759+167%52,7%396.2601.924.1411.527.9591
20241.229.375+362%572.507+168%46,6%148.7991.129.325980.5261
2023265.875213.89380,4%42.047377.894335.8471
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Legi noi care privesc firma asta

2

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2025-07-2222824/301/2025Judecătoria Sectorul3bucurestiordonanţă de plată - OUG 119/2007 / art.1014 CPC ş.u. 4439,12 LEIFondDebitor

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență medicală specializată · Ilfov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.

Este TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. o firmă activă?

Da. TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.?

În 2025, TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.899.388 lei, în creștere cu 135,8% față de 2024, și un profit net de 1.527.759 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.?

În 2025, TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 21.09.2026.

Are TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. procese în instanță?

Da, TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. datorii la ANAF?

TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.?

Sediul social declarat al TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. este în JUD. ILFOV, COM. TUNARI, STR. FAGULUI.

Ce activitate are TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.?

Activitatea principală declarată a TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. este „Activități de asistență medicală specializată” (cod CAEN 8622).

Când a fost înființată TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L.?

TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. a fost înregistrată pe 12.03.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J23/6662/2022.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TERRA MEDIA MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala