identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
CUI 43908190J2021000681059Plătitor TVA din 2023Verificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
525mii lei
▲ 20,7% vs. 2024
Profit net · 2025
93mii lei
▲ 81,5% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2026
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43908190, nr. J2021000681059) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Oșorhei, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate (CAEN 4752). Este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 525 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 525.012 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 20,7%. Rezultatul net a fost un profit de 93.070 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
43908190
Nr. Reg. Comerțului
J2021000681059 · EUID ROONRC.J2021000681059
Cod CAEN
4752 — Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-15 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Oşorhei Com. Oşorhei
Adresă
JUD. BIHOR, SAT OŞORHEI COM. OŞORHEI, STR. 133 · 3 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417360

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 2 firme.

100 mN12345678
  1. ZENO FURNITURE CONCEPT S.R.L. · 31 m · CAEN 3100
  2. MARTMAN SALES S.R.L. · 61 m · CAEN 4619
  3. ROEN SPEED TRANS S.R.L. · 81 m · CAEN 4941
  4. BULDAV S.R.L. · 83 m · CAEN 4941
  5. STUDIO TECT S.R.L. · 85 m · CAEN 7111
  6. CALFE ŞI ZIDARI S.R.L. · 97 m · CAEN 4120
  7. ALDASI CONS S.R.L. · 111 m · CAEN 4100
  8. SPIELMANN COM SRL · 125 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025525 mii lei▲ 20,7% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
131 mii263 mii394 mii525 mii2023 · cifră de afaceri: 186.630 lei2023 · profit net: -76.963 lei20232024 · cifră de afaceri: 435.021 lei2024 · profit net: 51.279 lei20242025 · cifră de afaceri: 525.012 lei525 mii2025 · profit net: 93.070 lei2025
Salariați
1▼ 50,0%
20232025
Datorii totale
329 mii lei▼ 14,9%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4752 · 2.862 firme · mai sus decât 45% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bihor · mai sus decât 68% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 10%
17,7% marjă · mai sus decât 90% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
17,7%
Creștere CA an/an
+20,7%
CA / salariat
525.012 lei
Datorii / active
95%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
597,6%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+64,0%/an
Grad de îndatorare
95%
Angajați, în timp
1 → 1 (2022–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025525.012+20,7%93.070+81,5%17,7%329.270344.84315.5731
2024435.021+133%51.27911,8%386.916317.150-69.7662
2023186.630-76.963-41,2%112.04033.467-78.5732
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Legi noi care privesc firma asta

1

După datele publice ale firmei (cod CAEN, mărime, formă). Arată doar că legea i se aplică, nu dacă firma o respectă.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
7.000 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.

Este FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 01.02.2023 (verificare ANAF din 27.10.2026). Codul de TVA este RO43908190.

Ce cifră de afaceri are FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 525.012 lei, în creștere cu 20,7% față de 2024, și un profit net de 93.070 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT OŞORHEI COM. OŞORHEI, STR. 133.

Ce activitate are FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. este „Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate” (cod CAEN 4752).

Când a fost înființată FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L.?

FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 15.03.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2021000681059.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FIT GLASS & CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala