identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

NORTH EAST FARMING S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 44014156J2021000211070Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,67mil lei
▼ 24,4% vs. 2024
Profit net · 2025
53mii lei
▲ 108,1% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, NORTH EAST FARMING S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.668.118 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 24,4%. Rezultatul net a fost un profit de 53.080 lei. Datoriile totale au scăzut cu 41,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (3.592.395 lei) depășesc activele totale (2.317.523 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.274.872 lei) în bilanțul depus pe 2025.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44014156
Nr. Reg. Comerțului
J2021000211070 · EUID ROONRC.J2021000211070
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-03-30 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.668.118 lei
▼ 24,4%
Profit net
53.080 lei
▲ 108,1%
Datorii
3.592.395 lei
▼ 41,4%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 12.129.233 lei2024: 4.849.048 lei2025: 3.668.118 lei3,67 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 82.158 lei2024: 25.504 lei2025: 53.080 lei53 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
1,4%
Creștere CA an/an
-24,4%
CA / salariat
1.834.059 lei
Datorii / active
155%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+4,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.668.118 lei53.080 lei3.592.395 lei2.317.523 lei-1.274.872 lei2
20244.849.048 lei25.504 lei6.132.547 lei6.082.085 lei-50.462 lei1
202312.129.233 lei82.158 lei13.060.656 lei14.296.451 lei1.235.795 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
B.R. AGRITECH INNOVATIONS COOPERATIVĂ AGRICOLĂ50007684în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Botoșani

IA
IONESCU AGROPLUS S.R.L.
CUI 54433240 · Sat Tudor Vladimirescu Com. Albeşti
C3
CDH 3 STEJARI S.R.L.
CUI 53408354 · Sat Iezer Com. Hilişeu-Horia
AD
AGRO DAR VĂCULEŞTI S.R.L.
CUI 52346458 · Sat Văculeşti Com. Văculeşti
PT
PROAGRO TRADE LAND S.R.L.
CUI 51948625 · Mun. Botoşani
CC
CAMPIOCOOP COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 51914479 · Sat Albeşti Com. Albeşti
FH
FERMA HALIUC AGRO S.R.L.
CUI 51898675 · Sat Aurel Vlaicu Com. Avrămeni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
NORTH EAST FARMING S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →