identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FAVOR ABUNDANTE S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44199682J32/886/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
2,17mil lei
▼ 29,1% vs. 2022
Profit net · 2023
2,04mil lei
▲ 2,6% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, FAVOR ABUNDANTE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.171.520 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 29,1%. Rezultatul net a fost un profit de 2.044.081 lei. Datoriile totale au scăzut cu 21,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44199682
Nr. Reg. Comerțului
J32/886/2021 · EUID ROONRC.J32/886/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-04-28 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. AGRICULTORILOR, NR.10 · 5 firme aici
Cod poștal
550046
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
2.171.520 lei
▼ 29,1%
Profit net
2.044.081 lei
▲ 2,6%
Datorii
844.657 lei
▼ 21,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 0 lei2022: 3.064.307 lei2023: 2.171.520 lei2,17 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: -450 lei2022: 1.992.511 lei2023: 2.044.081 lei2,04 mil20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
94,1%
Creștere CA an/an
-29,1%
CA / salariat
2.171.520 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100,0%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20232.171.520 lei2.044.081 lei844.657 lei2.888.978 lei2.044.321 lei1
20223.064.307 lei1.992.511 lei1.074.516 lei3.066.777 lei1.992.261 lei1
20210 lei-450 lei678.091 lei677.841 lei-250 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SE
SMART ELIGO S.R.L.
CUI 50688845 · Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
CP
CESA PLAN SRL
CUI 36183090 · Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
IC
ITESA CONCEPT SRL-D
CUI 34524395 · Activități de consultanță pentru afaceri și management
IT
ITESA SRL
CUI 24149027 · Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Sibiu

CC
CAD CON BUILD S.R.L.
CUI 50955624 · Mun. Sibiu
LB
LCC BAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50701375 · Mun. Sibiu
CI
CREATIV I.P. S.R.L.
CUI 50670791 · Mun. Sibiu
MC
MAR CONSIB S.R.L.
CUI 50448834 · Mun. Sibiu
IR
IDEAL ROBAU CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50226196 · Mun. Sibiu
BP
BUILD PLAN CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50197856 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

2

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 2 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FAVOR ABUNDANTE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →