identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

SPORICI MEDICAL S.R.L.

CAEN 8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
CUI 44217940J04/851/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
67mii lei
▼ 60,0% vs. 2024
Profit net · 2025
−18mii lei
▼ 122,4% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2025, SPORICI MEDICAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.766 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 60,0%. Rezultatul net a fost o pierdere de 18.378 lei. Datoriile totale au crescut cu 185,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-18.378 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44217940
Nr. Reg. Comerțului
J04/851/2021 · EUID ROONRC.J04/851/2021
Cod CAEN
8690 — Alte activități referitoare la sănătatea umană
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 8691, 8692, 8693, 8694, 8695, 8696, 8699. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-05-04 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Moineşti
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Orş. Comăneşti
Adresă
JUD. BACĂU, ORŞ. COMĂNEŞTI, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.81 · 3 firme aici
Cod poștal
605200

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
66.766 lei
▼ 60,0%
Profit net
-18.378 lei
▼ 122,4%
Datorii
22.454 lei
▲ 185,7%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 123.190 lei2024: 166.956 lei2025: 66.766 lei67 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 57.108 lei2024: 82.190 lei2025: -18.378 lei−18 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-27,5%
Creștere CA an/an
-60,0%
CA / salariat
66.766 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-53,2%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+28,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202566.766 lei-18.378 lei22.454 lei57.017 lei34.563 lei1
2024166.956 lei82.190 lei7.859 lei170.071 lei162.212 lei1
2023123.190 lei57.108 lei20.361 lei100.383 lei80.022 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

FT
FERRAIS TIZIANO S.R.L.
CUI 16297960 · Fabricarea de motoare și turbine (cu excepția celor pentru avioane, autovehicule și motociclete)
VV
VANCEA VASILE SNC
CUI 964626 · Activitate nedeclarată

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități referitoare la sănătatea umană · Bacău

HC
HOPE CLINIC RX S.R.L.
CUI 39853739 · Orş. Comăneşti
FM
FIZ-MED CONSULTING 2018 S.R.L.
CUI 17878368 · Orş. Comăneşti
SE
SĂNĂTATE - ESENŢIALĂ.DO S.R.L.
CUI 50841581 · Sat Osebiţi Com. Luizi-Călugăra
CL
CĂTĂLINA LIFE CARE S.R.L.
CUI 50774490 · Sat Săuceşti Com. Săuceşti
MS
MARIHEALTH S.R.L.
CUI 50772252 · Sat Mănăstirea Caşin Com. Mănăstirea Caşin
OM
OPTOMETRIE MARAD S.R.L.
CUI 50687050 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-05-04.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SPORICI MEDICAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →