identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

VALEA MÂNDREI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 44549931C08/6/2021Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
2,95mil lei
▼ 39,5% vs. 2023
Profit net · 2024
204mii lei
▼ 71,1% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2024, VALEA MÂNDREI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 2.946.604 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 39,5%. Rezultatul net a fost un profit de 203.748 lei. Datoriile totale au crescut cu 26,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44549931
Nr. Reg. Comerțului
C08/6/2021 · EUID ROONRC.C08/6/2021
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2021-07-06 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Făgăraş
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Sat Mândra Com. Mândra
Adresă
JUD. BRAŞOV, SAT MÂNDRA COM. MÂNDRA, MÎNDRA, NR.165
Cod poștal
507125

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
2.946.604 lei
▼ 39,5%
Profit net
203.748 lei
▼ 71,1%
Datorii
3.639.201 lei
▲ 26,2%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 5.012.139 lei2023: 4.874.101 lei2024: 2.946.604 lei2,95 mil20222024
Evoluția profitului net
2022: 392.867 lei2023: 706.103 lei2024: 203.748 lei204 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
6,9%
Creștere CA an/an
-39,5%
CA / salariat
2.946.604 lei
Datorii / active
78%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
20,2%
Creștere medie anuală (2021–2024)
+73,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20242.946.604 lei203.748 lei3.639.201 lei4.645.438 lei1.006.237 lei1
20234.874.101 lei706.103 lei2.882.888 lei4.000.847 lei1.117.959 lei1
20225.012.139 lei392.867 lei2.344.490 lei2.756.347 lei411.857 lei1
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
AGRICOLA MANDRA SRL35780995în funcțiune
BOGADIN TRANSPORT S.R.L.50770090în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Brașov

MF
MÂNDRA FARMING S.R.L.
CUI 44436703 · Sat Mândra Com. Mândra
IP
ISAGRI PREST S.R.L.
CUI 54782992 · Sat Sâmbăta de Sus Com. Sâmbăta de Sus
SA
SELECT AGRO S.R.L.
CUI 53169532 · Sat Cincşor Com. Voila
DR
D - RANCH S.R.L.
CUI 52920460 · Sat Feldioara Com. Ucea
EA
E&M AGRO CONCEPT S.R.L.
CUI 52785127 · Sat Sânpetru Com. Sânpetru
AS
AGROHARVEST SYSTEMS S.R.L.
CUI 52539300 · Mun. Codlea

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VALEA MÂNDREI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →