identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

INOCULUM HONEY S.R.L.

CAEN 4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 44565180J35/2758/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
2,18mil lei
▼ 54,9% vs. 2022
Profit net · 2023
291mii lei
▲ 9,0% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, INOCULUM HONEY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.183.430 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 54,9%. Rezultatul net a fost un profit de 290.853 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44565180
Nr. Reg. Comerțului
J35/2758/2021 · EUID ROONRC.J35/2758/2021
Cod CAEN
4639 — Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-07-08 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. LAZĂR GHEORGHE, NR.24, BIROU 16, ET.11, AP.63
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
2.183.430 lei
▼ 54,9%
Profit net
290.853 lei
▲ 9,0%
Datorii
1.211.157 lei
▼ 23,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 4.037.570 lei2022: 4.838.116 lei2023: 2.183.430 lei2,18 mil20212023
Evoluția profitului net
2021: 948.174 lei2022: 266.836 lei2023: 290.853 lei291 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 12023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
13,3%
Creștere CA an/an
-54,9%
CA / salariat
2.183.430 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
71,1%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20232.183.430 lei290.853 lei1.211.157 lei1.619.692 lei408.933 lei1
20224.838.116 lei266.836 lei1.581.572 lei2.894.194 lei1.313.410 lei1
20214.037.570 lei948.174 lei1.526.029 lei2.572.603 lei1.046.574 lei1

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 4 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DEORUM NECTARE S.R.L.44546340radiată
MA.CRI' HEALTHY & FOOD COMPANY S.R.L.33601660radiată
MAXI FOOD LIGHT S.R.L.42448442radiată
MERCANDA BROKERS & CONSULTANTS S.R.L.45766416în funcțiune
MERCANDA HOLDING AND INVESTMENT S.R.L.45641498în funcțiune
TO BE HONEY S.R.L.44420111radiată
WORKSHOPS LIGHT S.R.L.35373584în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · Timiș

MI
MASA IMPORT&EXPORT S.R.L.
CUI 54987114 · Mun. Timişoara
HS
HANAMYN S.R.L.
CUI 53150319 · Mun. Timişoara
BV
BELA VEST 2025 S.R.L.
CUI 52950089 · Mun. Timişoara
MW
MONTELUNA WHOLESALE S.R.L.
CUI 51990379 · Mun. Timişoara
TS
THE SAUCE NETWORK S.R.L.
CUI 51414163 · Mun. Timişoara
MD
MEAT DISTRICT S.R.L.
CUI 50221822 · Mun. Timişoara

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INOCULUM HONEY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →