identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FREDALA CONSTRUCT S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44683690J05/1979/2021Neplătitor TVAVerificat ANAF 27.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2021 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
69mii lei
▼ 57,9% vs. 2024
Profit net · 2025
657lei
▼ 99,3% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2022
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

FREDALA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44683690, nr. J05/1979/2021) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Tinca, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 69 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 27.10.2026.

În anul 2025, FREDALA CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 68.650 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 57,9%. Rezultatul net a fost un profit de 657 lei. Datoriile totale au crescut cu 197,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44683690
Nr. Reg. Comerțului
J05/1979/2021 · EUID ROONRC.J05/1979/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuia actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-03 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Salonta
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Tinca Com. Tinca
Adresă
JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. AVRAM IANCU · 2 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417595
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN12345678
  1. JAKAB SUCCES S.R.L. · 75 m · CAEN 5612 · +1 firme la aceeași adresă
  2. ELIELISA SERV SRL · 123 m · CAEN 4520
  3. AGROLĂZURAN S.R.L. · 133 m · CAEN 111
  4. PERFECT STRĂLUCITOR S.R.L. · 170 m · CAEN 8121
  5. ROCOL CALI S.R.L. · 279 m · CAEN 4531
  6. FARMACIA RENATAFARM SRL · 282 m · CAEN 4773
  7. CONSTANTIN VERMITTLUNG SRL · 290 m · CAEN 4939
  8. ROKET COM SRL · 301 m · CAEN 4711

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202569 mii lei▼ 57,9% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
42 mii84 mii126 mii168 mii2023 · cifră de afaceri: 167.560 lei2023 · profit net: 40.459 lei20232024 · cifră de afaceri: 162.900 lei2024 · profit net: 91.135 lei20242025 · cifră de afaceri: 68.650 lei69 mii2025 · profit net: 657 lei2025
Salariați
1
20232025
Datorii totale
25 mii lei▲ 197,1%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 4120 · 13.829 firme · mai sus decât 26% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Bihor · mai sus decât 24% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
1,0% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
1,0%
Creștere CA an/an
-57,9%
CA / salariat
68.650 lei
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
0,4%
Creștere medie anuală (2022–2025)
-30,1%/an
Grad de îndatorare
12%
Angajați, în timp
3 → 1 (2021–2025, -67%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202568.650−57,9%657−99,3%1,0%24.788204.610179.8221
2024162.900−2,8%91.135+125%55,9%8.342211.396203.0541
2023167.56040.45924,1%16.008129.861113.8532
Încă 2 ani de istoric (2021–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-27.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
99.937 lei
Ultimul an
2022

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre FREDALA CONSTRUCT S.R.L.

Este FREDALA CONSTRUCT S.R.L. o firmă activă?

Da. FREDALA CONSTRUCT S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 27.10.2026).

Este FREDALA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, FREDALA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 27.10.2026).

Ce cifră de afaceri are FREDALA CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FREDALA CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 68.650 lei, în scădere cu 57,9% față de 2024, și un profit net de 657 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are FREDALA CONSTRUCT S.R.L.?

În 2025, FREDALA CONSTRUCT S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este FREDALA CONSTRUCT S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care FREDALA CONSTRUCT S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are FREDALA CONSTRUCT S.R.L. datorii la ANAF?

FREDALA CONSTRUCT S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul FREDALA CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul social declarat al FREDALA CONSTRUCT S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT TINCA COM. TINCA, STR. AVRAM IANCU.

Ce activitate are FREDALA CONSTRUCT S.R.L.?

Activitatea principală declarată a FREDALA CONSTRUCT S.R.L. este „Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale” (cod CAEN 4120).

Când a fost înființată FREDALA CONSTRUCT S.R.L.?

FREDALA CONSTRUCT S.R.L. a fost înregistrată pe 03.08.2021, cu numărul de ordine în registrul comerțului J05/1979/2021.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FREDALA CONSTRUCT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala