identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

FARM FOR FOOD S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 44703703J2021001065012Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,47mil lei
▼ 22,8% vs. 2024
Profit net · 2025
343mii lei
▼ 35,0% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2026
În anul 2025, FARM FOR FOOD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.468.279 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 22,8%. Rezultatul net a fost un profit de 343.372 lei. Datoriile totale au crescut cu 88,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44703703
Nr. Reg. Comerțului
J2021001065012 · EUID ROONRC.J2021001065012
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-06 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Alba
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.468.279 lei
▼ 22,8%
Profit net
343.372 lei
▼ 35,0%
Datorii
1.472.097 lei
▲ 88,4%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.434.904 lei2024: 1.901.350 lei2025: 1.468.279 lei1,47 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 93.512 lei2024: 528.389 lei2025: 343.372 lei343 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
23,4%
Creștere CA an/an
-22,8%
CA / salariat
734.140 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,2%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+8,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.468.279 lei343.372 lei1.472.097 lei2.447.160 lei975.063 lei2
20241.901.350 lei528.389 lei781.502 lei1.412.924 lei631.692 lei1
20231.434.904 lei93.512 lei624.307 lei741.889 lei117.582 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Contracte publice (SEAP)

2

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
19.920 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
BĂLGRADUL TRANSILVANIEI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ45173214în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Alba

AP
AGROSOR PLUS S.R.L.
CUI 51457920 · Sat Săliştea Com. Săliştea
PS
PROSIP S.R.L.
CUI 48123652 · Sat Săliştea Com. Săliştea
AP
AGROSOL PLUS SRL
CUI 34479286 · Sat Săliştea Com. Săliştea
AS
AGROSOR S.R.L.
CUI 24574442 · Sat Săliştea Com. Săliştea
AP
AGRO PETZKOFER JOHANN S.R.L.
CUI 13623213 · Sat Săliştea Com. Săliştea
FM
FERMA MOŞNEAGULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ
CUI 54939052 · Sat Bucerdea Grânoasă Com. Bucerdea Grânoasă

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

3

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 3 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FARM FOR FOOD S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →