identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

GLAMLUX EYE LASHES S.R.L.

CAEN 9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
CUI 44748292J22/2742/2021Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
269mii lei
▲ 244,1% vs. 2022
Profit net · 2023
220mii lei
▲ 196,6% vs. 2022
Salariați
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2023, GLAMLUX EYE LASHES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 268.775 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 244,1%. Rezultatul net a fost un profit de 219.707 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.027,2% față de anul anterior.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44748292
Nr. Reg. Comerțului
J22/2742/2021 · EUID ROONRC.J22/2742/2021
Cod CAEN
9602 — Coafură și alte activități de înfrumusețare
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 9621, 9622. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-17 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2023)
268.775 lei
▲ 244,1%
Profit net
219.707 lei
▲ 196,6%
Datorii
31.084 lei
▲ 3.027,2%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 299.514 lei2022: 78.109 lei2023: 268.775 lei269 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 288.853 lei2022: 74.070 lei2023: 219.707 lei220 mii20212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
81,7%
Creștere CA an/an
+244,1%
Datorii / active
12%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023268.775 lei219.707 lei31.084 lei251.031 lei219.947 lei
202278.109 lei74.070 lei994 lei135.897 lei134.903 lei0
2021299.514 lei288.853 lei8.985 lei298.038 lei289.053 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

7

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BI
BOGOS INDUSTRY GROUP S.R.L.
CUI 49813839 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
AM
ANASTASIA MANAGEMENT S.R.L.
CUI 49805410 · Coafură și alte activități de înfrumusețare
SC
SALMET CONSTRUCŢIE S.R.L.
CUI 48133214 · Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare
GE
GEPA ECO GARDEN S.R.L.
CUI 38872694 · Activități de întreținere corporală
FL
FANTASTIC LAND S.R.L.
CUI 36896964 · Alte activități recreative și distractive n.c.a.
BS
BRANDHELP S.R.L.
CUI 36163696 · Activități de design specializat

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
MALINA BEAUTY- LINK S.R.L.45372489în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Coafură și alte activități de înfrumusețare · Iași

AE
AAC EXCEDENT S.R.L.
CUI 51053395 · Mun. Iaşi
NE
NOVA EDU PRO S.R.L.
CUI 51016389 · Mun. Iaşi
BP
BENDIS-PIC S.R.L.
CUI 50920855 · Mun. Iaşi
LS
LEYA SALON S.R.L.
CUI 50659599 · Mun. Iaşi
AS
ALPHA STYLE ESTETIC S.R.L.
CUI 50650727 · Mun. Iaşi
AB
ACM BARBER S.R.L.
CUI 50632437 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GLAMLUX EYE LASHES S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →