identitate. Intră în cont Pro
5 ANI PE PIAȚĂ

INNOVAZIONE SERRAMENTI S.R.L.

CAEN 4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 44800650J07/553/2021Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
635mii lei
▼ 35,7% vs. 2023
Profit net · 2024
547mii lei
▼ 40,5% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
5ani
din 2021
În anul 2024, INNOVAZIONE SERRAMENTI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 634.533 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 35,7%. Rezultatul net a fost un profit de 546.975 lei. Datoriile totale au crescut cu 469,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44800650
Nr. Reg. Comerțului
J07/553/2021 · EUID ROONRC.J07/553/2021
Cod CAEN
4120 — Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4100, 4399, 9130. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-08-26 (5 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Dorohoi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2024)
634.533 lei
▼ 35,7%
Profit net
546.975 lei
▼ 40,5%
Datorii
363.758 lei
▲ 469,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 505.226 lei2023: 986.547 lei2024: 634.533 lei635 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 466.943 lei2023: 919.799 lei2024: 546.975 lei547 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
86,2%
Creștere CA an/an
-35,7%
CA / salariat
634.533 lei
Datorii / active
33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
73,4%
Creștere medie anuală (2021–2024)
+29,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024127.555 €109.954 €73.123 €222.905 €149.782 €1
2023199.447 €185.953 €12.904 €193.811 €180.907 €1
2022102.453 €94.690 €6.935 €115.336 €108.401 €1
🔒 Încă 1 an de istoric (2021–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Botoșani

CLASIC ŞI MODERN S.R.L.
CUI 51081069 · Sat Durneşti Com. Durneşti
VI
VICTOR INDUSTRII GRUP S.R.L.
CUI 50849178 · Sat Cătămăreşti-Deal Com. Mihai Eminescu
PA
P.A.V. MONTAGGIO S.R.L.
CUI 50838268 · Sat Roşiori Com. Răchiţi
MR
MSC REAL ESTATE S.R.L.
CUI 50821258 · Mun. Botoşani
DC
DSP CREATIV INVEST CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50784451 · Sat Curteşti Com. Curteşti
CR
CASIBET RUT S.R.L.
CUI 50768111 · Mun. Dorohoi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

1

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 1 modificare pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: înregistrare, în instantaneul ONRC din 2021-09-10.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-14Statut TVAPlătitor TVANeplătitor TVA
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
INNOVAZIONE SERRAMENTI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →