identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

GHELINTA MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
CUI 44953297J2021000362145Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
100mii lei
▲ 36,3% vs. 2023
Profit net · 2024
−622mii lei
▲ 8,0% vs. 2023
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2023
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2024, GHELINTA MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 99.956 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 622.223 lei. Datoriile totale au scăzut cu 20,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (5.375.356 lei) depășesc activele totale (4.092.443 lei) în 2024.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-1.282.913 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-622.223 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
44953297
Nr. Reg. Comerțului
J2021000362145 · EUID ROONRC.J2021000362145
Cod CAEN
111 — Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-09-23 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târgu Secuiesc
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
COVASNA
Localitate
Sat Zăbala Com. Zăbala
Adresă
JUD. COVASNA, SAT ZĂBALA COM. ZĂBALA, ZĂBALA, NR.437
Cod poștal
527190
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2024)
99.956 lei
▲ 36,3%
Profit net
-622.223 lei
▲ 8,0%
Datorii
5.375.356 lei
▼ 20,9%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 464.376 lei2023: 73.334 lei2024: 99.956 lei100 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 15.503 lei2023: -676.203 lei2024: -622.223 lei−622 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 32023: 32024: 4420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-622,5%
Creștere CA an/an
+36,3%
CA / salariat
24.989 lei
Datorii / active
131%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202421.741 $-135.339 $1.169.191 $890.145 $-279.046 $4
202316.026 $-147.778 $1.484.255 $1.339.867 $-144.388 $3
202298.966 $3.304 $549.629 $552.935 $3.306 $3

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

7 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALPINE RESORT S.R.L.48221138în funcțiune
ARENA ZERO POINT S.R.L.46476461în funcțiune
CSA DISTRIB SRL25089152radiată
CULTILLAGE S.R.L.34206200în funcțiune
CULTIVO S.R.L.36675807în funcțiune
HOMESPUN S.R.L.43648783în funcțiune
RCM VENTURE S.R.L.38556055în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · Covasna

KL
KALI LAND S.R.L.
CUI 34242408 · Sat Zăbala Com. Zăbala
LG
LOCAL GREEN FARM S.R.L.
CUI 51543478 · Sat Ilieni Com. Ilieni
FS
FAZIZSO S.R.L.
CUI 49594410 · Orş. Baraolt
KC
KEREKTO COOPERATIVĂ AGRICOLĂ
CUI 46833297 · Sat Mereni Com. Mereni
CA
COOPERATIVA AGRICOLĂ AGROCOOP STĂRUINŢA
CUI 43976080 · Sat Zagon Com. Zagon
SL
SIC LAND AGRO S.R.L.
CUI 43238678 · Sat Ilieni Com. Ilieni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GHELINTA MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →