identitate. Intră în cont Pro
4 ANI PE PIAȚĂ

SOCIAL MOMS S.R.L.

CAEN 8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
CUI 45042898J2021017439407Plătitor TVA din 2023Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20232025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,96mil lei
▼ 4,7% vs. 2024
Profit net · 2025
366mii lei
▼ 39,0% vs. 2024
Salariați
4
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
4ani
din 2021
În anul 2025, SOCIAL MOMS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.956.547 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,7%. Rezultatul net a fost un profit de 365.677 lei. Datoriile totale au crescut cu 45,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
45042898
Nr. Reg. Comerțului
J2021017439407 · EUID ROONRC.J2021017439407
Cod CAEN
8230 — Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2021-10-12 (4 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR RUCĂR, NR.28, CAMERA 2, ET.1, AP.3
Cod poștal
12257
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.956.547 lei
▼ 4,7%
Profit net
365.677 lei
▼ 39,0%
Datorii
310.702 lei
▲ 45,8%
Salariați
4
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.403.607 lei2024: 2.053.952 lei2025: 1.956.547 lei1,96 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 965.474 lei2024: 599.410 lei2025: 365.677 lei366 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
18,7%
Creștere CA an/an
-4,7%
CA / salariat
489.137 lei
Datorii / active
46%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.956.547 lei365.677 lei310.702 lei677.265 lei366.877 lei4
20242.053.952 lei599.410 lei213.038 lei813.608 lei600.610 lei2
20231.403.607 lei965.474 lei213.878 lei1.178.397 lei964.519 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 3 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
PARENTING ADS SRL32728895în funcțiune
ALL 4U GRUP SRL25059003radiată
EVOLVIO LEARNING GROUP S.R.L.54760331în funcțiune
GRAFICA CENTER SRL15847470radiată
THE PARENTHOOD ADVERTISING S.R.L.18212111radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · Municipiul București

CE
CP EVENTS S.R.L.
CUI 55466076 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AV
ARDENTIS VISION S.R.L.
CUI 54803033 · Sector 1 Mun. Bucureşti
NM
NOVENTA MEETINGS S.R.L.
CUI 54696433 · Sector 1 Mun. Bucureşti
HE
HIM EVENTS S.R.L.
CUI 54624984 · Sector 1 Mun. Bucureşti
PM
PHARMVISION MEDEVENTS S.R.L.
CUI 54487372 · Sector 1 Mun. Bucureşti
SE
SYNC EVENTS CREATORS S.R.L.
CUI 54463438 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2021 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2021 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOCIAL MOMS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →